Кладилница (Генерална дискусија)

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.940
Поени од реакции
9.576
Хокеари што мислите за ова? :D

СКА 2 и 6+
ЦСКА М. 2 и 5+
Кунлун 5.5 -
првата може и немора утре Амур имаат јак голман Метсола незнам шо е уште овде овој во топ екипа требит да е
адмирал е гној екипа цска не даваат многу голој може да излезе али поке дека нема сум
Кунлун 1 ја играв од денес уште а и минус не е лошо дефанзива е Кунлун али сеа се засилија малце во напад па фураат понапагачки Череповац слаб тим ништо посебно ако им дозволат "Кинезите" ке земат нешто
 
Член од
15 октомври 2014
Мислења
2.041
Поени од реакции
802

Butler 24.5-
Mudiay 14.5-
Cousins 29.5+
Wade 18.5+
Uplata 500den
Ako mozi nekoj da klaj ponuda od sportlife ..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
Као да не цвилам бе.... кајзер 2пп поништен гол и утнат пенал..... онака ОКЕЈ Е
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
Daj bre wanamaker koj kurac asistiras na tie propwlalici zemi isforsiraj sam uste 6 poena od tebe trebaat denes najde da ne sutira samo 4 suta ima...
Ti ebam crncugata glupa koga trebase ne sutirase mamicata da ti ebam i odma napravi 4 fauli i sega probivanje na 1:30 do kraj i go isklucija..
Sent from my thor using Tapatalk
 
Последно уредено:

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.940
Поени од реакции
9.576
Ова копилево Гудуриќ го играм 3 пати сезоава плус и едната со Милано 5 поена со Паатанаикос 3 сеа 0 имат све му ебам впичка на другите утакмици ко не го играв све излегвеше плус
 
Член од
8 септември 2011
Мислења
3.668
Поени од реакции
2.619
Ова копилево Гудуриќ го играм 3 пати сезоава плус и едната со Милано 5 поена со Паатанаикос 3 сеа 0 имат све му ебам впичка на другите утакмици ко не го играв све излегвеше плус
za utre Kunlun 1 i Ska 2 i koga ke staneme dobitni da sme

Sent from my 5051X using Tapatalk
 
Член од
15 октомври 2014
Мислења
2.041
Поени од реакции
802
Abe krv da sere toj sto mi ja zgresi Volendan i go stajl Venlo
Ajde uste dva gola kaj Venlo i JongPsv i Glenavon 3+ ..

Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Последно уредено:
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
Ајде бре Баерн и на Наполи уште по едно голче ..
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
Добро бе до толку се опрани овие интер сега 3 на 1 контра не искористија ти ебам слепецот паласио кај го играат уште него незнам поумрен играч нема .
Вистина биле опрани кур да те оперит перишич !![DOUBLEPOST=1480716953][/DOUBLEPOST]И после ќе ме убедува некој дека не се местеле натпревари ... па како оваа ебана бенфика која пред нецели 2 недели им даде 6 гола на идиотиве денес не може да даде 2 а камоли да тепа !
 
Последно уредено:

bobipp

Let's cook!
Член од
15 август 2008
Мислења
11.747
Поени од реакции
6.691
Добро бе до толку се опрани овие интер сега 3 на 1 контра не искористија ти ебам слепецот паласио кај го играат уште него незнам поумрен играч нема .
Вистина биле опрани кур да те оперит перишич !![DOUBLEPOST=1480716953][/DOUBLEPOST]И после ќе ме убедува некој дека не се местеле натпревари ... па како оваа ебана бенфика која пред нецели 2 недели им даде 6 гола на идиотиве денес не може да даде 2 а камоли да тепа !
Спремив ливче со 7 утакмици од кои холандска2 3+, баерн 2 гола, Легија 3+, ЛАСК 3+ и на крај ја додавам Бенфика као демек сигурна. Го планирав за 50 ден уплата и таман да одам да го пуштам ме затекнаа гости и баталив. Гледам сега само таа ќе ме турнеше и ќе кинев нерви за џабе, за некои неспособни. Не дека 50 ден ќе ми сменеа нешто ама зошто последната секогаш и на претходно веќе 7 погодени други...:tapp:
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
Спремив ливче со 7 утакмици од кои холандска2 3+, баерн 2 гола, Легија 3+, ЛАСК 3+ и на крај ја додавам Бенфика као демек сигурна. Го планирав за 50 ден уплата и таман да одам да го пуштам ме затекнаа гости и баталив. Гледам сега само таа ќе ме турнеше и ќе кинев нерви за џабе, за некои неспособни. Не дека 50 ден ќе ми сменеа нешто ама зошто последната секогаш и на претходно веќе 7 погодени други...:tapp:
Ги играм на 500 денари во живо бенфика 1.5+ пп на 1-0 резултат влезе одма , баерн над 3.5 влезе и на наполи да има уште еден гол али наполи не нападна а овие мртвиве интер не знаеја како да дает гол а пак овај тренеров нивни маестрални измени направи .
после ги играм бенфика 2&4.5- во живо и нормално примаат гол и губат 2-1 а на тикетов со нба играчи ја ставив ради супертипот т2 2+ али неспособни незнаат гол да дадат !
 

Kajgana Shop

На врв Bottom