Кладилница (Генерална дискусија)

Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
Пер. Играм руси на голови - Грците се убиваат. Играм Грци на голови, Русиве се убиваат .... Може еднаш да фатам? Све ви ебам по список мувларска да бог да коњ ме ебел
 
Член од
25 јуни 2007
Мислења
2.307
Поени од реакции
1.134
Па можеше ли двете утакмици од Грчка без гол у прво. Ебате педерите грчки
 
Член од
24 октомври 2014
Мислења
2.803
Поени од реакции
2.446
@Riddler fala shto ni spodeli ubava informacija za ovie Niznekamsk, da ne ja urocham i denes vekje 3 gola vo prva tretina, ako vleze i denes 4.5+ ke bidam tochno 100 evra plus samo od ovoj tim. Fala bate :))
 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.934
Поени од реакции
9.568
Лапајте и чекајте изглеа ке имат нов рудник само да не зборам пред рука
ги имав и 2и6 + и 5.5+ и синглови овака само во моцарт не ми се во мене тикетите

копајте дури се мојт и не да ви солам памет тука има појаки типстери од мене глеајте 1-2 лиги најте кај е рудникот и туркајте низ џебојте а утре на овој другаров шо ми рече немат да фатиш и денеска ке му го покажам листов и овака ке му се изнасмеам на маса :icon_mrgr:
 
Член од
25 јуни 2007
Мислења
2.307
Поени од реакции
1.134
Лапајте и чекајте изглеа ке имат нов рудник само да не зборам пред рука
ги имав и 2и6 + и 5.5+ и синглови овака само во моцарт не ми се во мене тикетите

копајте дури се мојт и не да ви солам памет тука има појаки типстери од мене глеајте 1-2 лиги најте кај е рудникот и туркајте низ џебојте а утре на овој другаров шо ми рече немат да фатиш и денеска ке му го покажам листов и овака ке му се изнасмеам на маса :icon_mrgr:
Браво друже, единствено се зезнав ги врзав со Адмирал 1 и 5+, а они нешто слабо голови денес.
Мислеље за Медведите и Омск ?
 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.934
Поени од реакции
9.568
Браво друже, единствено се зезнав ги врзав со Адмирал 1 и 5+, а они нешто слабо голови денес.
Мислеље за Медведите и Омск ?
2 тие гадови се медвешчак дебилна екипа има такви ретарди едно 6-7 екипи шо у секој момент може да те издупат а на овие Трактор треба да им се даде медал колку срека имаат во последниве утакмици на овие може да им подзавидат најголемите среќковци
 
Член од
12 јуни 2016
Мислења
403
Поени од реакции
83
Предлози за утре или за викенд нешто.
Вечерва не сум во можност да уплатам.
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
Ок е со данциве.... цели 2 недели ги бркам на голови у прво и од 5мин ми остануваат по 1-0 ... викендов не ги пипам ќе се посерат и ќе им ја ебам кралицата со рука.
 
Член од
12 јуни 2016
Мислења
403
Поени од реакции
83
Ок е со данциве.... цели 2 недели ги бркам на голови у прво и од 5мин ми остануваат по 1-0 ... викендов не ги пипам ќе се посерат и ќе им ја ебам кралицата со рука.
Пиши ги 1+ пп
 
Член од
25 јуни 2007
Мислења
2.307
Поени од реакции
1.134
На 1.30 а ? Сигурица ...да стаам куќа, да зеам куќа и паркинг простор?

НЕ СИ СМЕ ШЕН!
Може не на Данциве ама у други лиги знае добар дубл да се направи на таа игра. Или па второ 1+ во некои лиги
 

Kajgana Shop

На врв Bottom