Кладилница (Генерална дискусија)

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
Бурнмаут ми ја даде тм1 во 100-та минута сва среќа,иначе имав наредено дузина пцовки.промашија и пенал лептирите што е најтрагично.Сеа Галата 3+
П.С Да не знае некој зошто е прекината Бала таун?

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.942
Поени од реакции
9.579
Таман мислев иам фикс за утре Нефтекхимик ја одложија али имајте ги предвид за недела играат нешто кај Нафтекхимик заболени играчи имало со Трактор играат исто и Сибир со Адмирал кај Адмирал имаше 16 разболени играчи затоа и одложија утакмици вчера и завчера прашање е колку ке се опоравени и онака од Сибир ке го кркаа тие али сепак за утре
Ли + со оглед дека играат со Астана Магнит може да лупнат 3-4 гола и Ли да биде асистент шансите се големи
Дадонов исто може да направи асистенција СКА се без КОвалчук па мора други да преземат одговорност може да се пробаат и Торесен и Шипачев али мали квоти подобро да се проба на Дадонов

Од фиксови ЦСКА треба да оди 4,5+ и мислев Казан да ја играм али со оглед дека Џони пиша дека ја гледа како 2ка одлучете сами да ли ке ја играте
Ли помина ,ЦСКА е на добар пат сеа се чека Дадонов али Џони пак во негов стил годинава имаа три утакмици и Казан сите ги доби али коа Џони ке удри удрено е
п.с. ја изиграв Лемго 1 ако не се лажам ја искоментира и неа али без разлика секако беше за 1 поке таа
 
Член од
24 декември 2007
Мислења
12.694
Поени од реакции
4.520
Бурнмаут ми ја даде тм1 во 100-та минута сва среќа,иначе имав наредено дузина пцовки.промашија и пенал лептирите што е најтрагично.Сеа Галата 3+
П.С Да не знае некој зошто е прекината Бала таун?

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
Без да барам сигурно е снег пошто и сабајле пишуваше се очекувало Велс снег, Фулам каков тикет иначе ми заеба со 3+ пенал промашил идиотот во 50та за 2-0.
 
Член од
5 октомври 2012
Мислења
1.952
Поени од реакции
1.169
Мене повеќе како мина на денот ми личи ВБА 1Х.
Манчестер ми е 1 на денот. Лирс би требало да е 1Х по старото правило коа играат прв и последен во ваква лоповска лига никогаш не тепа тој што е прв.
:duel:
 
Член од
2 март 2007
Мислења
4.576
Поени од реакции
3.773
Ќе има нешто боље за утре сигурно, само треба да се разгледа. Знам само дека кај Енглезите ќе биде покољ, ќе има киксови, а многу ќе се улетуваат на фаворитите. :D

khm :D
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
Секоја чест,цел свет ќе фати денес ама јас пак со куро враце останав...дај боже склероза и сите од рак и од некоја тешка болест да изумрат оние Лемго како песој..како бе само јас кога ќе играм ракомет другата екипа играат како нинџи?
 

Џои

КИНЕКТиран
Член од
1 февруари 2007
Мислења
8.406
Поени од реакции
2.076
Кој идиот сум, секогаш играм само на систем денеска ќе играм така на право.....

кузнае колку пари ќе земев на систем, само евертон ќе ме ебеше
 

Tomasino

За својот народ и за тебе, морав јас да робувам.
Член од
19 март 2009
Мислења
9.248
Поени од реакции
19.478
Секоја чест,цел свет ќе фати денес ама јас пак со куро враце останав...дај боже склероза и сите од рак и од некоја тешка болест да изумрат оние Лемго како песој..како бе само јас кога ќе играм ракомет другата екипа играат како нинџи?
:zver:
Ah be,ti si ja imal Melsungen.:vozbud:
Kako ne vidov porano,:Dzatoa nesto sumljivo mi bese,:LOL: i jas samo na Melsungen padnav za 1600.
Ovie Lemgo od koj stignaa izgubija,denes najdoa da se spasuvaat.:confused:
Inace Melsungen e za klasa pojjak tim,ama ete so bidna.
Barem ne izleze T2+30.5,inace ke si kasnev od takvoto.
Prvo ja pisav T2+,pa smeniv vo dvojka.
Milina denes rakometite na T1,T2,ama dzabe.:place:
 
Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.616
Поени од реакции
70.208
Евертон масакр ја направиле пола Македонија :D
Ставам јас од време на време по 20-30 денари, ете ми го денешниот учинок :(
DSC02684.JPG
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
14.025
Поени од реакции
36.798
Утре ќе одам Селтик ќе го изиграм па да видам дали и тие ќе ме паднат..само нив и никој друг
Еј џони немој жити се, ако тепаат арсенал уште селтик 3+ ќе ја чекам па жити се не ми прави малери.
Играј таму НБА а-у

У моментот кога му реплицираш на ЏОНИ Арсенал добива црвеннннн аооооооо човече дај бриши акаунт јеботе!
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
:zver:
Ah be,ti si ja imal Melsungen.:vozbud:
Kako ne vidov porano,:Dzatoa nesto sumljivo mi bese,:LOL: i jas samo na Melsungen padnav za 1600.
Ovie Lemgo od koj stignaa izgubija,denes najdoa da se spasuvaat.:confused:
Inace Melsungen e za klasa pojjak tim,ama ete so bidna.
Barem ne izleze T2+30.5,inace ke si kasnev od takvoto.
Prvo ja pisav T2+,pa smeniv vo dvojka.
Milina denes rakometite na T1,T2,ama dzabe.:place:
Не иди дека плачам ама што се однесува до ракометите навистина ми иди за плачење и све упичку матер да отерам,не е еможно бе да немжам ракомет веќе 20 ебани типој со ред да погодам,па слепец да бев и на среќа да играв ќе влезеа пола од нив...за фудбалите не се жалам ама ова со ракометите нема смисла ..која екипа да ја пишам како да знаат дека ги играм и играат како курантари во одбрана ,додека другата екипа ако сакаат нека имаат 0-0-50 скор ама овој пат ќе изиграат како нинџи и ќе изгинат на теренот..како е можно бе..да му се помочам и во ракомет и во се
 

Kajgana Shop

На врв Bottom