Како ви помина летово?

BliND

Raptus regaliter...
Член од
16 јануари 2006
Мислења
3.963
Поени од реакции
361
Малку досадно и жално на крајот :(
Затоа и незаборавно... за жал...
 

Zemzela

носител на титулата ултимативен клабер
Член од
19 јули 2006
Мислења
5.045
Поени од реакции
151
Во глобала фино беше...сепак ми беа малку деновите но можеби ќе надокнадам после сесија нешто :vozbud: или некое викендче со скариче...
 
Член од
7 јануари 2008
Мислења
5.366
Поени од реакции
804
ФЕНОМЕНАЛНОООО :vozbud::vozbud:
само да потраеше уште малку и не ќе беше лошо, ама тоа е , од утре на школо...:nesum:
 
Член од
20 мај 2008
Мислења
961
Поени од реакции
41
Супер лето, со многу дружења, патувања, викенди надвор од градот, одмор во Будва, втор одмор во Струга. Е сега цел јуни во знакот на матурата ми беше, ама затоа јули и август супер беа. Ако е убаво времето и во септември може уште една тура накај Струга ќе се направи. :)
 

Maryah.C

Be a bee
Член од
9 јуни 2006
Мислења
4.001
Поени од реакции
710
Монотоно. Јес да имаше и моменти кои ке се запаметат ама во целина,малку се.
 

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.493
Поени од реакции
183
Прво да си кажам - шуќур шо заврши! Ич не сакам лето, што да правам :toe:

Како си го поминав? Интересно е тоа што ова е првото лето откако помнам за себе, а јас да не излегувам. Добро, можам да се пофалам дека излегов САМО еднаш. До половина од јули џаболебарев, а останатиот дел од летото ми помина работно. Турбо работно.
 
Член од
5 февруари 2007
Мислења
10.653
Поени од реакции
13.130
уште е лето но при самиот залез веќе. Ај... Одлично беше и летувањето и летото. За летувањето кажав веќе, за летото, па..... Запознав доста луѓе, некои и добри пријатели ми станаа. Свадба имаше (баш спонтано без кичерај - одлично). Се видов со роднини кои никогаш у живот не сум ги видел а сум се допишувал со нив. Сега ги уживам последните денови од летото, па од октомври работни обврски.....
 

*MC*

Печурче
Член од
26 февруари 2008
Мислења
344
Поени од реакции
0
Супер, на плажа, се излежавав дома, навечер излегував кога-како (ако не ме мрзеше по гужвана да шетам)......
 

асфалт

UNCENSORED
Член од
8 август 2005
Мислења
804
Поени од реакции
23
катастрофа... со тенденција за в година да биде подобро...
 
Член од
1 септември 2008
Мислења
768
Поени од реакции
18
Letoto mi pocna ubavo ama kako so idese se podosadno ebago....I na odmor bev posle i za berovo nekolkupati ama se toa pa toa....
 

Kajgana Shop

На врв Bottom