BlaCk FiRe
Поени од реакции
18

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • S
  Шефе ај ако сакаш смени го аватарот...дека јас одамна го користам...да не дое до некоја забуна:)
  Туе сум бе Боро, ме има. :) Иначе топ е, се вративмо од екскурзија, изнашетани сеа со нови силе да попраемо оценкеве, па после 3 месеца уживање. :)
  Бизнис? па таја ќе прашуе?
  еј ја сигурно едно добри 5 лекције немам напишано така да ќе кулирам.....
  а ти не се форсирај мн......
  Боро утре ако дојдеш у школо ја ако не земем палка да те претепам еве ве.
  Без разлика дали имаш или немаш заушке,попаметно ќе ти биде да седиш дома за да не заразиш некој друг,јес да смо више заразени,ама ипак,имај барем малку обзир спрема другите.
  А и плус имамо тест од Оле :)

  У случај да не видиш у социјалната група,овде да те известим :)
  Борооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооо
  Iris си ја стаел :)Браво:)
  :pos:
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom