Каде ова лето? - прашања и предлози за туристички дестинации

Srcee

Unforgettable
Член од
29 април 2008
Мислења
5.275
Поени од реакции
3.496
Сега јас да прашам нешто. за Дубаи понуди кај има?
 
Член од
29 јануари 2012
Мислења
84
Поени од реакции
12
Јас и дечко ми, имаме илјадници варијанти и дестинации а сакаме од почеток на јули, како тоа ќе го направиме незз, бидејќи времето се пократко е...

Ми треба ваше мислење за Лефкада, секоја информација е добредојдена.. Дали сте задоволни од некоја од агенцииве, колку отприлика е да се изнајмни превозно сретство, бидејќи сме двајца, храната скапа е или не? И се што ќе ви падне на памет а е корисно... Фала однапред :)
 

Cruela DeVill

THE BEST DAMN THING
Член од
15 август 2008
Мислења
222
Поени од реакции
14
Некоја идеја до 230тина евра, како за пар :pipi:
 
Член од
2 март 2007
Мислења
4.576
Поени од реакции
3.772
Касиопи, Неи Пори или Олимпик Бич? Или пак некој ваш предлог? Сакам да поминам што поевтино затоа што сум лимитиран на буџет, а плажата да биде убава и морето чисто. Иначе ќе идам со девојката на одмор. За Олимпик Бич иам читано дека било поживо од Неи Пори, ама па во водата имало многу треви.
 
Член од
19 јули 2006
Мислења
44
Поени од реакции
3
Годинава со друштвото планираме да идеме за Грчка,бараме место со многу журки,млади луѓе.Некој предлог?Само Закинтос да не е зашто бевме лани таму
 
Член од
23 ноември 2011
Мислења
14.322
Поени од реакции
32.862
Годинава со друштвото планираме да идеме за Грчка,бараме место со многу журки,млади луѓе.Некој предлог?Само Закинтос да не е зашто бевме лани таму
Предлог не ти давам ама ќе те прашам, како си поминавте во Закинтос, освен одење на плажа што друго има да се прави?
 

Топче

Арсеналиста
Член од
18 септември 2010
Мислења
9.188
Поени од реакции
14.466
Предлог не ти давам ама ќе те прашам, како си поминавте во Закинтос, освен одење на плажа што друго има да се прави?
Да искачаш :D
Сериозно, имаш милион кафичи/клубови/дискотеки и пијани англичани/ки
 
Член од
19 јули 2006
Мислења
44
Поени од реакции
3
Многу сум задоволен од Закинтос,ако си помлад ти препорачувам да идеш.Ние бевме во Лаганас,навечер е лудница,има една главна улица и све се случува таму.Ние бевме преку Савана,ни дадоа некој лист со факултативни екскурзии.Ако идеш преку агенција немој да идес со нив на овие факултативните екскурзии.Ние начекавме еден дечко(македонец)што работеше со такви ескурзии и ни даде упола цена него ли што беше од агенцијата.Би ти препорачал да отидеш на плажата со бродот,таму е феноменално
--- надополнето: 10 јуни 2012 во 17:32 ---
Каде на Крф?Кавос,Ипсос...?каде има повеќе журки?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom