Каде може да најдам? (Општи прашања)

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.454
Поени од реакции
7.884
Ергономски удобни столици? (за пред компјутер)
Офис Плус во ГТЦ кај МЕГА Спорт. Исто така ѕирни ги www.officeexpress.com.mk увозници се за канцелариски мебел, на саем за мебел имаа штанд и си купив ТоБ столче откај нив, модел Elf. Стварите што ги увезуваат може да се најдат низ градов, само пиши им мејл за да ти кажат каде.
--- надополнето: Jul 2, 2011 11:21 PM ---
Оди на пластичарската :)
Не се удобни, брзо се кинат... заеби.
 
Член од
11 јули 2009
Мислења
1.415
Поени од реакции
962
aloha_sunset_blue.jpg
вакви хавајски кошули кај има , која цена се ??? ( ве молам не ме праќајте до хаваите ) :LOL:
 
Член од
9 март 2010
Мислења
368
Поени од реакции
372
Каде можам да го најдам пет-шопот на Војо?!
 

DonJas

Married and Happy
Член од
22 јуни 2008
Мислења
2.651
Поени од реакции
586
Може ли некој да ми препорача/даде линк за спуштање на некој албум со популарни, познати мелодии исполнети на пијано?

Ќе ви дадам пример што подразбирам под популарни:






и т.н. значи не познати дела од композитори, туку вакви општо популарни песни од други жанрови само исполнети на пијано :)
http://www.youtube.com/user/SunnyChoiMusic

повеќето ги има да ги симнеш беспари
 

bobipp

Let's cook!
Член од
15 август 2008
Мислења
11.840
Поени од реакции
6.842

Srcee

Unforgettable
Член од
29 април 2008
Мислења
5.275
Поени од реакции
3.496
Дали некој знае термин (саат и ден) во кој се прикажува серијата Midsomer murders на Сител?
 
S

Sheldon Cooper

Гостин
Каде да најдам јаже за скокање? Ама добро некое, не од оние детскине
 

Misery

30% off
Член од
3 април 2011
Мислења
1.598
Поени од реакции
2.394
Каде да најдам јаже за скокање? Ама добро некое, не од оние детскине
Емилијано, Орка (Li-ning незнам као точно се вика ) и она за спорт на ќош што се наоѓа на крај на Гтц (кај бивши Процес) има добри јажиња , повеќе вида. Некој од нив има и што ти мерат темпо/број на отскокнувања.
 
S

Sheldon Cooper

Гостин
Емилијано, Орка (Li-ning незнам као точно се вика ) и она за спорт на ќош што се наоѓа на крај на Гтц (кај бивши Процес) има добри јажиња , повеќе вида. Некој од нив има и што ти мерат темпо/број на отскокнувања.
колку пари се отприлика?
 

Misery

30% off
Член од
3 април 2011
Мислења
1.598
Поени од реакции
2.394
колку пари се отприлика?
Од 100 денари до 1000 така нешто , не сум најсигурен само друштво правев додека купуваа.
Патем:

Кошула како дечкото од лево ме интересира (врска неам кој се овие ама кошулата ми се допаѓа ) каде може да најдам?
 
S

Sheldon Cooper

Гостин
Треба и во Гладијатор кај Седмица во центар да има.Пред некој месец земав и беше 150 денари.
фала :)
--- надополнето: Jul 3, 2011 7:46 PM ---
Од 100 денари до 1000 така нешто , не сум најсигурен само друштво правев додека купуваа.
Патем:

Кошула како дечкото од лево ме интересира (врска неам кој се овие ама кошулата ми се допаѓа ) каде може да најдам?
види во Peacocks, New Yorker, EuroAsia и во краен случај Еко.
 
Член од
30 јуни 2011
Мислења
322
Поени од реакции
196
Дали ќе може да ми препорачате добар машки фризер во Скопје..добар мислам на стварно добар:D(се извинувам ако има пишано во некој од прошлите страни):)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom