DonJas
Поени од реакции
586

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Дали би сакал да го модерираш подфорумот за Фотографија?
  DonJas
  DonJas
  Би можел, што точно спаѓа под модерирање? Т.е што точно треба да правам? :)
  Пеер, ќе се забораиме ја и ти да ти еем, нигде те нема -.-
  Пер си ми цитирал пост од лани ова време, коа го земав апаратот. :D
  Не се разбирам многу во електрониката и како срањата се поврзани.. ама знам дека извадив лоша рам плочка, цдром кој правеше некој спој, форматирав хард мислејќи на крај дека е до него, плус разноразни тестови на кои не покажа ништо не во ред, и на крај ми рекоа дека било до напојување.. замисли. И сега како clockwork накај 4-5 наутро ми се гаси писи и не се стартува од копче. Ваљда некоја послаба струја или шознам. :)

  Me напна мене, и јас како тебе ќе го праев. Ама сега само се молам да издржи додека не земам нов.
  T
  Ајде јас бегам од дома, ти земи пари. Не даваат моите чеиз, може ако ми се укаже прилика некој накит на мајка ми да украдам успат, додека искачам низ прозор и се џиткам од тераса. Моли се живи и здрави да ми се коските, да не искршам некоја многу, па да морам у болница после.
  Само кажи ти кога, јас спремна сум <3
  T
  Положи матура БЕ матурант? xD
  Ова сабајлешниве ритуали ќе да се од виното. Од искуство ти викам ја. КАко и да е мило ми е шо сВите добро пројдовте.
  Ми се допаѓа е најмалку што можам да кажам. Ме воодушевува. Сите сте супер. И Кајги е прекрасна.
  Поздрав.
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom