Каде може да најдам? (Општи прашања)

goodman_91

Бубалица
Член од
2 јануари 2008
Мислења
1.341
Поени од реакции
29
На секој од вас ви затребало некаква спортска опрема, позната марка на облека, редок вид на додатоци за храна, нешто од бела техника итн. што иако сте барале, не сте можеле да го најдете во вашиот или друг град, иако (во некој ќош што би се рекло) се продавало.
Затоа оваа тема ја отварам доколку некој има вакви слични проблеми на ова, може да праша тука и некој од јузерите што се на форумов да му одговори. Инаку не мора да се работи за некој производ, туку може и за услуга.

На пример, мене ме интересира дали во Скопје има продавница која што продава облека од Old Navy, GAP или Lee?

Ако постои дупла тема на оваа, можете да ја избришете.
 

kpbKENGUR

Devil's Advocate
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.132
Поени од реакции
201
онакви наочари како на бапчо---->
? ради заебанција, ТОП СЕ! и оние ко решетки што се, клаберски(ќења вест-стронгер)---->
... КАДЕ?
 

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
16.322
Поени од реакции
7.781
Барам линк од увозникот или тој што продава часовници Casio. Знам дека во ГТЦ имало некоја продавница ама сакам да си го видам изборот пред да се заберам да тргнам, за Скопје. Ако некој знае линк од такво нешто многу ќе му бидам благодарен.
 

Srcee

Unforgettable
Член од
29 април 2008
Мислења
5.275
Поени од реакции
3.496
Кај можам у Скопјево да купам серии?
 

DonJas

Married and Happy
Член од
22 јуни 2008
Мислења
2.651
Поени од реакции
586
The 8 ball .. привезок.. ама не од сунгер туку онаков оргинал топка само помала .. ваљда ме сфаќате... и да е со нормални цени не да го платам 500 денари у пм..
 
Член од
5 февруари 2007
Мислења
10.612
Поени од реакции
12.935
Има ли во Скопјево некоја саглам шапкара (продавница за капи) каде се продаваат огромни броеви?
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
6.775
Поени од реакции
314
Има ли во Скопјево некоја саглам шапкара (продавница за капи) каде се продаваат огромни броеви?
Спроти Ботони во ГТЦ видов дека има, ама не знам дали се само за жени.:)
 
Член од
5 февруари 2007
Мислења
10.612
Поени од реакции
12.935
Спроти Ботони во ГТЦ видов дека има, ама не знам дали се само за жени.:)
Онаа на самиот крај кај кај Германос? Имаат само залихите како за мене им се во трагови (ако го фатам возот). Thanks anyway :back:
 

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
13.038
Поени од реакции
7.615
Каде се принтаат маици?? пошо темана цркна нешто...:)
 

асфалт

UNCENSORED
Член од
8 август 2005
Мислења
804
Поени од реакции
23
поефтинки чанти преку рамо(поштарски)...
добри машки кошули струкирани...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom