Каде може да најдам? (Општи прашања)

Jax Rebel

Navajo Rider
Член од
6 јули 2008
Мислења
5.255
Поени од реакции
2.241
Мал пренослив сет за јадење како нож,виљушка и лажица комплет за носење,што е компактно за до работа или др. место ми е потребно ... Носиш у торбиче и за пауза супер би ми дошло,зошто стално нарачувам ....Имав од татко ми,стар југословенски воен комплет,го загубив ....Ако може да се најде истово,перфектно ....

Друго,кај се продаваат убави џебни ножиња?
Во outdoor.мк, она за точаците на улица Македонија пред неколку години пластична вилушка-нож-лажица 3 во 1, тврда пластика и што се превтикува напола, нешто налик на ова, ама поубаво, поцврста пластика и поубаво на изглед (не можам да најдам слика на гугл). После тоа си го нарачав овој сет од алиекспрес и е перфектен, многу често го користам и на работа и на патување и на спортување, буквано секогаш го имам во ранец.

А ноже на Макпетрол бензинските, имаат убави Victorinox швајцарски ножиња.
 
Ф

Флеш

Гостин
Во outdoor.мк, она за точаците на улица Македонија пред неколку години пластична вилушка-нож-лажица 3 во 1, тврда пластика и што се превтикува напола, нешто налик на ова, ама поубаво, поцврста пластика и поубаво на изглед (не можам да најдам слика на гугл). После тоа си го нарачав овој сет од алиекспрес и е перфектен, многу често го користам и на работа и на патување и на спортување, буквано секогаш го имам во ранец.

А ноже на Макпетрол бензинските, имаат убави Victorinox швајцарски ножиња.
Еј фала :):)
 
Член од
6 октомври 2008
Мислења
1.883
Поени од реакции
2.084
Часовничар негде низ Аеродром? :)
 

Anco

За солун ДА, ЗА срем НЕ
Член од
1 ноември 2011
Мислења
8.603
Поени од реакции
15.403
Член од
25 септември 2017
Мислења
10
Поени од реакции
1
Каде можам да најдам голем број патики. Број 50, можно е и 49. Ама поверојатно е точни да се број 50. Во матстар немаат..
Поздрав,
 
Член од
2 март 2016
Мислења
481
Поени од реакции
468
Каде можам да најдам голем број патики. Број 50, можно е и 49. Ама поверојатно е точни да се број 50. Во матстар немаат..
Поздрав,
Провери Мат Стар кај универзална сала, на партизанска спроти силбо.
 
Член од
16 март 2019
Мислења
3.129
Поени од реакции
4.943
Kade moze da najdam vakvo Univerzalno Dalecinsko za Klima Uredi DALI IMA VO MARKETIVE KAKO NEPTUN TEHNOMARKET Ili NA ZELEN PAZAR ?
 
Член од
23 ноември 2011
Мислења
14.322
Поени од реакции
32.862
Исто такво пред две години купив на пазар во Кавадарци, така да види по пазарите сигурно има вакво или слично.
 
Член од
16 август 2007
Мислења
1.927
Поени од реакции
1.658
Има по Скопје некаде Долче Густо празни капсули - Reusable ? Не ми се чека 1месец од Кина.
 

HristijanWR10

Bryan Kearney
Член од
11 април 2012
Мислења
10.761
Поени од реакции
20.473
Има некаде онлајн да се порачаат овални врвки за патики?
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
9.920
Поени од реакции
10.550
Има по Скопје некаде Долче Густо празни капсули - Reusable ? Не ми се чека 1месец од Кина.
барав и јас ама безуспешно а се откажав од кинеските зашто читав као не ги бивало


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Член од
5 април 2010
Мислења
602
Поени од реакции
214
Да не знае некој каде се продаваат гумени чамци за вода на дувањр
 
Член од
26 јуни 2013
Мислења
3.597
Поени од реакции
14.641
Каде можам да најдам вакви марамици за бришење наочари само за сонце,порано како овие на сликава ги имаше во Кам,и беа супер сеа ги смениле донеле едни други,и наочариве за сонце само ги засшмрљува наместо да ги исчисти....?


 

Kajgana Shop

На врв Bottom