Каде може да најдам? (Општи прашања)

Член од
27 декември 2008
Мислења
1.156
Поени од реакции
470
Дали некој знае која жена на Бит пазар продавала чај специјален за простата и каде можам истата да ја најдам
Мацина трева влезот што е кај мостот влегуваш во пазарот од лева страна 5-6 тезга
 
Член од
11 февруари 2009
Мислења
979
Поени од реакции
972
Дали некој знае која жена на Бит пазар продавала чај специјален за простата и каде можам истата да ја најдам
Татко ми користеше ситно цветна врбовка (3 или 4 пати дневно) за таа намена, го имаш и во билната аптека на Алкалоид и во билната аптека Стојанови.
 
На врв Bottom