Интересни статии

Член од
24 јуни 2009
Мислења
395
Поени од реакции
23
http://www.erepublik.com/en/article/napad-na-slavoniju-skandal--1019425/1/20

елеле... :vozbud: битката за славонија-наместена,корист имале само 4 играчи, 2 хрвати и 2 срби...
:pos2::pos2:
Стисни само на последниот линк што го дава односно на признанието од тие двајцата и ќе ти стане се јасно:baeh:
 
С

Спенсер

Гостин
:pos2::pos2:
Стисни само на последниот линк што го дава односно на признанието од тие двајцата и ќе ти стане се јасно:baeh:
кути бе... нема да биде интересно ако кажеме одма дека е местенка... нека се сецнат малце...:vozbud:
 
На врв Bottom