Интересни статии

Адиктус

Дрф.
Член од
26 јануари 2008
Мислења
725
Поени од реакции
33

Alen_001

Недозволен тајтл, внимавај.
Член од
25 февруари 2009
Мислења
1.292
Поени од реакции
499

Адиктус

Дрф.
Член од
26 јануари 2008
Мислења
725
Поени од реакции
33

gogZ

El pipita!
Член од
15 декември 2008
Мислења
328
Поени од реакции
5
^ Martin davtinovski.:zver: vednas report i ja brisat. :pipi:
 

gunner_mkd

>МиСтЕр ТиПсТеР
Член од
12 септември 2009
Мислења
1.483
Поени од реакции
83
еве да ја постирам и мојава статија

http://www.erepublik.com/en/article/interview-with-an-admin-ironic-wazne--1173013/1/20
верувам дека скоро сите ја прочитавте
меѓутоа за тие што не ја прочитале еве шанса :)
истотака и за сите шо не се регистрирани во играта,нека се регистрираат или нека ми пишат ПП,бидејќи имам профил за давање ...
 
На врв Bottom