lazarosaMKD
Поени од реакции
4

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • Друже, благодарам што ме извести за темата на рускиот форум, за лидер на МФ.
    Ти пишав уште пред некој ден, т.е. пробав, ама не одеше пораката, не знам зошто.
    С
    здраво,ова аватарот што ти е,од каде го најде???амблем нешто е или?
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom