Интересни статии

TheTrooper

Психијатриски случај
Член од
27 април 2009
Мислења
5.993
Поени од реакции
4.963
Не сме од вчера вакви спремни информации неможат да се најдат мора да ги составуваш а твоите само се копирани друг ги пишувал, си правел мали измени али сепак се познава дека е копирано од друг поточно http://www.erepublik.com/en/newspaper/tall-niki-news-197352/1 сега имаш за Хрватска (има и он), имаш Турција (има и он пред тебе) наредни осеќам дека ќе бидат Романија, Франција, Унгарија.

И гледам си напишал дека денешни се статистикиве да не ги ажурираат од кај што ги најде или ти куцаше повеќе демек се променило нешто, се познава барем немора нас да не лажеш, како во два дена никој во Хрватска не доби хард воркер :kesa:
Абе мрзливи се,неработат.:pos2::tapp:
Пер од километар се гледа дека е од гркот крадено тоа.
 
Член од
26 јуни 2009
Мислења
561
Поени од реакции
10
Da vi kazam pravo ja nemam kradeno od grkot tuku kako sto vi rekov ovie podatoci gi najdov na internet pisite i vie na google eRepublik statistics i ke vi se najdat mnogu drugi statistiki i za toa sto go spomna ajs ne mi sa sledni tie drzavi tuku rusija i indonezija i srbija mi se sledni sega vie sakajte vereuvajte sakajte ne vereuvajte.Seuste mislite deka kradem od grk
 
А

Ајсшутер

Гостин
Da vi kazam pravo ja nemam kradeno od grkot tuku kako sto vi rekov ovie podatoci gi najdov na internet pisite i vie na google eRepublik statistics i ke vi se najdat mnogu drugi statistiki i za toa sto go spomna ajs ne mi sa sledni tie drzavi tuku rusija i indonezija i srbija mi se sledni sega vie sakajte vereuvajte sakajte ne vereuvajte.Seuste mislite deka kradem od grk
Добро де пишав тоа и ништо ајде дај линк да видиме каде си ги земал информациите, како е можно првиот да ти биде скроз ист со гркот, а вториот различен малку мислам приметливо, можно е и гркот да ги земал али ти викаш цело врем пишете.. пишете дај линк да видиме и тогаш ќе ти веруваме вака тешко.
 
Член од
26 јуни 2009
Мислења
561
Поени од реакции
10
Добро де пишав тоа и ништо ајде дај линк да видиме каде си ги земал информациите, како е можно првиот да ти биде скроз ист со гркот, а вториот различен малку мислам приметливо, можно е и гркот да ги земал али ти викаш цело врем пишете.. пишете дај линк да видиме и тогаш ќе ти веруваме вака тешко.
ne mi e prviot ist kako na grkot a ti kazav deka ne se secavam pisav na google eRepublik statistics i se najdoa polno raboti i vlezi u edno pa u drugo i taka gi najdov i ti kazav gi kopirav u vord i sega samo ce gi objavuvam

http://www2.erepublik.com/en/article/-give-me-sub-get-your-weapon-972377/1/20 - > начин на привлекување subscribers, за Media Mogul :pop:
nie mozeme isto ova da go napravime samo da glasaat za da ja adnat makedonija
 
А

Ајсшутер

Гостин
ne mi e prviot ist kako na grkot a ti kazav deka ne se secavam pisav na google eRepublik statistics i se najdoa polno raboti i vlezi u edno pa u drugo i taka gi najdov i ti kazav gi kopirav u vord i sega samo ce gi objavuvam
Идентичен ти беше како на гркот веднаш го прочитав не ме прај сега и слеп дека сум потоа го измени само со бројките, уствари јас што се замарам што сакаш прави али може да го кркаш за тоа се рачуна како spam ако те пријават.
nie mozeme isto ova da go napravime samo da glasaat za da ja adnat makedonija
Можеш ти да направиш и така си по тие работи :kesa:
 

Ivan Makedonski

Самопрогласен патриот
Член од
19 август 2009
Мислења
290
Поени од реакции
19
Дали може и како да се пријави коментарот на циганот во артиклот на Коле ? :raz:
статијата е тргната демек спамирал пошто едната му ја тргнаа поради тоалетната хартија...а можеш да го пријавиш...ќе одиш во неговиот профил и потоа профил абјуз...и ќе ставиш тикетче кај што ќе наведеш линк до статијата и што е навредата
 
Член од
14 јануари 2008
Мислења
4.244
Поени од реакции
902
статијата е тргната демек спамирал пошто едната му ја тргнаа поради тоалетната хартија...а можеш да го пријавиш...ќе одиш во неговиот профил и потоа профил абјуз...и ќе ставиш тикетче кај што ќе наведеш линк до статијата и што е навредата
Аха :raz: ...... знаев за ова, мислев да не може директно да се пријави коментарот, али нема везе и така му ја тргнале статијата админиве :zid:
Фала у секој случај:smir:
 

Ivan Makedonski

Самопрогласен патриот
Член од
19 август 2009
Мислења
290
Поени од реакции
19
Аха :raz: ...... знаев за ова, мислев да не може директно да се пријави коментарот, али нема везе и така му ја тргнале статијата админиве :zid:
Фала у секој случај:smir:
Не само што му ја тргнале туку и го банирале за спамирање!

Јас напишав опен летер со барање да го одбанираат па ако сакате да се потпишете тука
 
На врв Bottom