Зимски пејсажи ( ваши дела )

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.391
Поени од реакции
7.635Оваа се мои фотографии од Крушево
Првата фотка баш ми се допаѓа.
На втората требало да спуштиш кадар подолу, за да се видат во целост објектите во пејзажот. Не треба секогаш да се придржуваш кон правилото за третини.
 

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
16.329
Поени од реакции
7.795
Не се мои од Брачката се ама ми даде авторски права, кој не верува нека го праша :icon_lol:.

35611_1637406307835_1617082266_1452612_710374_n.jpg 65863_1637404347786_1617082266_1452602_4538800_n.jpg 68254_1637404627793_1617082266_1452603_5865302_n.jpg 156734_1637404907800_1617082266_1452605_6632277_n.jpg 162673_1637406787847_1617082266_1452614_1891298_n.jpg 162880_1637403827773_1617082266_1452600_1517314_n.jpg 162983_1637408267884_1617082266_1452622_6987972_n.jpg 163906_1637404787797_1617082266_1452604_5862968_n.jpg 164134_1637405747821_1617082266_1452609_4279415_n.jpg 164750_1637404147781_1617082266_1452601_2516341_n.jpg
 

Kajgana Shop

На врв Bottom