Зимски пејсажи ( ваши дела )

--**ЕмА**--

take me as i am
Член од
14 ноември 2007
Мислења
380
Поени од реакции
11
Многу ги сакам зимските слики , снегот, белите дрвја, многу се убави глетките па ајде да видам какви слики имате направено во зима :)
еве нешто мое, претежно сликано во Маврово...па ајде давајте и мислења...
 

Attachments

Dzish

unlike any other...
Член од
15 февруари 2007
Мислења
13.994
Поени од реакции
2.689
Се брои сликано со мобилен? Ај сега ке ги аплоадирам.Edit:Имам уште слики, ама се катастрофа.
 

fmi

Член од
1 февруари 2007
Мислења
13.039
Поени од реакции
2.270
Преубава слика,како во приказките.:smir: Поздрав!
 
Член од
27 септември 2007
Мислења
2
Поени од реакции
0
Луге сликава е стварно закон ! :) P.S Последната де знаете :)
 

--**ЕмА**--

take me as i am
Член од
14 ноември 2007
Мислења
380
Поени од реакции
11
леле луге фала ви за постовите:) горда сум на себе ::))) хехе
 

--**ЕмА**--

take me as i am
Член од
14 ноември 2007
Мислења
380
Поени од реакции
11
еве уште една :) ајде постирајте и вие, испаѓа јас си отворив тема ја си праќам слики...сакам да видам и нешто ваше ..инаку сликите видете ги на големо поготово последната :)
 

Arioth

Purpletrator
Член од
20 февруари 2007
Мислења
527
Поени од реакции
82
Сликано од автомобил. Во позадина се гледа планината КожуфЕден од врвовите на КожуфСкијачките терени на Кожуф и во позадина се гледаат Рила и Пирин

 

Точкест

I'm Awesome
Член од
25 јануари 2007
Мислења
7.641
Поени од реакции
457
Искрено не ми се допаѓа зимата...многу ми е монотона во поглед на боите, се среќаваат две до три бои и шо знам ладна ми е некако:(
еве неколку урбани зимски пејсажи
 

Kajgana Shop

На врв Bottom