NIght_Elf
Поени од реакции
13

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • абе гледам мн. разбираш за желки.....јас си купив денес една,ама ептен е минијатурна...и тој во пет-шопот не ми даде никаков совет ништо,само ми рече дека не и е период на исхрана и дека месеципол може да не касне ништо. исто купив од оние аквариумите со палмичка,и тој е минијатурен....сеа сакам да земам уште една,ме интересира ако се 2 машки или 2 женски дали ќе се поднесуваат? поздрав и некој совет добро би ми дошол :)
  :)
  Не знаеш колку ми е мило што сретнувам Wiccan.. се тешам дека не сум единствена во цела држава xD Колку години имаш и како се викаш?
  p.s. Ќе ти пречи ли ако те аднам на еМеСеН? :)
  Hi :)
  Видов дека си South park фан.. Па те поканувам на South park Македонија - www.sp-mk.com
  Ставив линк до кајгана на страната, немам намера ич да спамирам и не ми е целта да го наполнам форумов со спам, само сакам сите СП фанови да се соберат на едно место :)
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom