wild dolphin
Поени од реакции
229

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • H
  Допаѓања:
  192
  Елена Ристевска ти ли си бре? =)
  S
  so znaci ova mal a golem zderac a :) jades li mnogu a :)
  S
  Shellshock nam67
  edno vreme i jas imav takov metabolizam sto i da jadev ne mozev nikako da stavam masa se duri ne fativ da jadam se :) da mesam hrana e togas mislam deka staviv nekolku kilogrami :)...
  wild dolphin
  wild dolphin
  да но јас имам некој ред,јадам обилно и не јадам пречесто и секогаш пазам да сум најдена а не прејадена, затоа добро се држам, ако се здебелам тогаш сум претерала со благото. хехехе некогаш ме фаќа маниа за шеќер.
  S
  Shellshock nam67
  pa od blago najvejce se fajka tezina porano i jas mnogu jadev blago torti :), najmnogu sekoj den posle rucek, pa kolaci, baklava i edno vreme sam si pravev biskvit torta taa mi bese i najubava torta :), sega slabo jadam blago mnogu retko i gledam da ne veceram da ne ja zagubam formata :))..
  Можеби на Александра Ковач-Ти. Оти сестра и, Кристина Ковач е текстописец, ама нема врска, и двете се квалитет.
  Па редовно сум знаеш ради работата имам нон стоп брз интернет а мсн то ми е стално уклучено. Кога имам работа се ставам на бизи или на апиар.

  Утре ќе ти пишам повеќе.

  Пс. Празни тоа сандачето :).
  T
  Зачисти тоа пораките малку :)

  wild dolphin ја премина квотата за лични пораки и не може да прима натамошни пораки додека не ослободи место.
  Не ми се шегува и не те критикувам само ти велам дека не е добро тоа, сепак јас не сум тој да ти кажува што да правиш =) немора и на мене да се лутиш сега само кажав за да се ставиш и во негова кожа, а истото му го кажувам и нему.
  "немаш ти појам од животот и логиката."

  не го навредувај членот така ке се налути =)
  Повели спотот http://www.youtube.com/watch?v=qh_90zZmNcw
  Внимавај, длабоко е емотивен :)

  Јас желба за поубави фотографии добив кога фотографираф еден настан на кој беше и Лазе, фотографот на премиерот, и после настанот ги гледав моите фотографии, па ги гледав неговите и си викам, како е можно да прави толку убави фотографии.... И потоа запишав курс за фотографија :)
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom