Зимски пејсажи ( ваши дела )

Член од
24 август 2008
Мислења
1.120
Поени од реакции
163
Леле љуѓе се изнасликав :) можда не се кузнајт шо сликиве дек се со мобилен сликани ама не можев да одолеам... 

VeS

.
Член од
16 мај 2008
Мислења
4.749
Поени од реакции
2.355
Братми ја сликаше кога беше маврово ...
премногу ми се свиѓа
 
Член од
8 јануари 2009
Мислења
929
Поени од реакции
21
Ajде веќе затворете ја таа тема за ЗИМАТА!/Пролет је!:toe:
 
Член од
22 јули 2009
Мислења
107
Поени од реакции
32
Мислам дека е време повторно да се активира темава :vozbud:
 

AtoM-AnT

Dexter
Член од
3 септември 2008
Мислења
4.530
Поени од реакции
583

Еве две фотки од мене снимени вечерва, можеби квалитетот не е најдобар ама се првите зимски фотки објавени во оваа зима :smir:
 

Црвено

Am I pissin' u off-fa-fa?
Член од
12 септември 2007
Мислења
1.227
Поени од реакции
81
Мојата зграда во снежно издание :xmas1:
 

smole

Ѕверотилук
Член од
26 јануари 2007
Мислења
1.698
Поени од реакции
288
Сликите на Пчелка докажуваат дека поважно е чувството за композиција, агол и сл. од тоа каков апарат (или телефон) се има.

Дреамсон, одлична перспектива, претпоставувам Крушево, патот накај Монтана. Или не?
 
V

VeniVidiVici

Гостин
Леле љуѓе се изнасликав :) можда не се кузнајт шо сликиве дек се со мобилен сликани ама не можев да одолеам...Сликиве ти се ТОП. Секоја чест. Имајки предвид дека се сликани со мобилен - БРАВО!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom