Зашто само мажи играат WoW во Македонија?

O

okej

Гостин
jAс МиСлам ДеКа неМаш Цура оСвеН акО јА сМетАш зАмИсЛЕнатА.
(нЕзнам зоштО уопштЕ враќам на Ова али ај)....а зошто мисЛиш дЕка немаМ?..:toe:..нЕ ми е мнОгу битнО штО мислиш самО не збОри за мене кОга не ме ни знаеШ..и послЕ некој ке ми праи муабЕт за нЕ сОзреаност....акО веќе тЕ интересира прашај гО BlindGuardian дрУгарче од мааЛо :) ... пОздрав..нЕздрав.:salut:
 
S

StormRage

Гостин
(нЕзнам зоштО уопштЕ враќам на Ова али ај)....а зошто мисЛиш дЕка немаМ?..:toe:..нЕ ми е мнОгу битнО штО мислиш самО не збОри за мене кОга не ме ни знаеШ..и послЕ некој ке ми праи муабЕт за нЕ сОзреаност....акО веќе тЕ интересира прашај гО BlindGuardian дрУгарче од мааЛо :) ... пОздрав..нЕздрав.:salut:
А шО ти Е фиНтаТа Шо пиШиШ ваКа?
 
Член од
5 април 2009
Мислења
151
Поени од реакции
15
jAс МиСлам ДеКа неМаш Цура оСвеН акО јА сМетАш зАмИсЛЕнатА.
А ти се зголемува твоето е-его кога контрираш вака по форуми,дури и кога не го кажуваш тоа што го мислиш?
 

ice_cube

The SexX.
Член од
16 јули 2008
Мислења
2.240
Поени од реакции
308
добро сеа ја на оригинал играм... и плус има 12 80ки со над 232 итем левел... оваа е апла гик... и баш саглам тамбура е :vozbud:
Јас со една се запознав, фејсбук ова она ми дае. Коа видов - неќеш да ја видиш :pos:

Ќе да е до тоа што е на пиратски :P
 
Член од
12 март 2009
Мислења
205
Поени од реакции
13
нОвата цура што мИ е сЕа јадЕ пиииип за штО сум играЛ вов..ок сЕриознО не сваќам штО е пробЛемот..некОј пред мЕне спОмна да Ти е страВ да си гО кажеШ иденТитетот или така нешто.. :( :nesum:
Јас го познавам Океј уствари екс ми е..моментално дургари...небитни факти..Има девојка, да.. (шо ваљда му сере што игра ВоВ ко што читам овде...) Поентата ми беше некоментирајте за личности што не ги познавате..Мн невкусно од ваша страна...ја не се замарам со такви ствари...мене ми е сеедно дали некој е гејмер или не е.Не гледам некој проблем ако дечкото е гејмер.И мене ме интересираат такви игри и играм нешто слично..Што знам,не размислуваат сите девојки ко мене ваљда.
 
Член од
4 мај 2010
Мислења
7
Поени од реакции
0
inace jas poznavam drugar srbin zapozna edna zenska od srbija isto sto igra wow i sea se decko i devojka vo realen zivot,inace ne se teenageri imaat po 22 godini i dvajcata, ali zenskata e top :) da ja vidis ke reces cel zivot odela vo teretana(inace posetuva sekoj den)
 
Член од
8 април 2008
Мислења
6.419
Поени од реакции
776
има и македонки бе шо играат :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom