Зашто само мажи играат WoW во Македонија?

T

tino097

Гостин
hehe, se znam so nea
uste e Presedatelka osven ako smenavme nesto vo guilot vo posledno, se neam ukluceno skoro nedela
 
T

tino097

Гостин
inace stvarno opasna e
WOWpedia, nema nesto so neznaj kaj so e i zsto e :)
 
T

tino097

Гостин
prasaj ja :)

inace i uste edno zensko iame vo guildo, doduse jas ne sum siguren za nea, ama i Meniki mi potvrde demek stvarno cupe e
 
Член од
14 декември 2008
Мислења
288
Поени од реакции
9
vidi majkata ako eve imame 2 zenski vo gild togas tie ce bidat vkupno deset so gi imam sretnato na Molten :D A kako ti e ingame nikot tebe?
 

КвикСилвер

Модератор
Член од
28 март 2010
Мислења
4.544
Поени од реакции
5.855
лол сериозно си женско и уште играш wow? :pos2:бтв колку години имаш? убао е така да си играш:)
ја додека играв имав неколку ingamefriends што беа женски, и тоа не беа тинејџерки се беа околу 25-30 години ама сепак мислам дека е убао да се отказеш на време:) а за тоа дека нема девојчиња кај нас што играат wow мислам дека грешиш , може нема многу ама сепак играат и тоа се едни од по добрите играчи:)
ова е точно. Имам другарка која има брат и двајцата играат ВоВ, а она е појака од него, а е помала повеќе години
 

Довичински -

Довичински П.
Член од
26 ноември 2009
Мислења
1.205
Поени од реакции
674
Nemoze zensko da igra WoW za toa treba zivci i strplenie
Ama samo vo mkd ne igraat po drugite zemji igraat 100%
 

TheGamer

аут оф мај мајнд...
Член од
11 јуни 2009
Мислења
265
Поени од реакции
8
има на нелтарион играат ама не од мк...Charona (гилдмастер на обсидан ордер,од хрватска),Pinkee(со дечко и играат заедно),Shizuru(некоја забегана донаторка..повеќе од 1000 долари има дадено на вов),Punanny(донаторка заедно со дечко и игра и он е исто донатор) ...има уште неколку шо не ги знам на гилд вентрило ги имам слушнато.
 

Sephiroth

One-winged angel
Член од
28 април 2006
Мислења
4.034
Поени од реакции
130
Што ти значи тоа "донаторка"?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom