The Mistaken
Поени од реакции
13

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Р
  Мислам дека ја знам,само не ме држи за збор да не те излажам мислам дека знам за која збореш:D.
  Р
  Во Славчето а,а јас во оној со брковите поточно Гоцката:pos:

  Тогаш не ја знам,жал ми е...ако ја видам може ке ми текне...:D
  Р
  Гоце Делчев и Славчо Стојменски

  Познати како новото и старото школо:pos:
  Р
  Јеп јеп ај ем:pipi:...ама не ми текнува која е,зависи сега во кое училиште учела додека идела основно:)
  Р
  Oпаааааааааа лајк лајк:vozbud:ако ако доагајте си вие убаво:pipi: :pipi: :pipi:

  A која ти е братучетка,ако не е тајна секако.:)
  Р
  Јеп:)да не си и ти од таму :pipi:
  O
  горе наведената...сака да го брише профилот...дОнт!
  O
  супер...и пц то почна да се заебува незнам што му е али едвај го пуштив..сеа е ок али едвај се пушти..преку кур од све веќе...
  O
  Сара...не ми го пушта мсн то од нигде...старото ми го пушта новото не ми го пушта пробав се не се праи..бај д веј помина и мојата родителска..мислам дека ќе си се вратам на старото расположение и емо стил..батали продолжување со живот..поз
  O
  ако знаеш за кој ти викам види и на профил..кликни на името на првиот коментар кај нејзе и види кои луѓе и пишуваат и се ќе ти биде јасно.
  O
  кога ќе видам постови од некои луѓе на кајгана..си викам у себе...еех да не те знаев...ама неможам..многу ми се одвратни!..се трудам и у овој поглед да не бидам расистички настроен (како што се трудам и за слаткар фб и слично) ама неможам!..луѓе што се трудат да се нешто што не се и се прават нешто на нет а у живо се..се што знаеме веќе нели ми се мн бедни луѓе..ај ваљда ќе се пуштиш на мсн па ќе ти кажам за кој мислам..ваљда нема да и кажеш нејзе...уфф не да нема..кој ти кажа нешто у парк што те изнервира..ај може ќе ти текне..со мене не се поздрави..неможев да спијам после 2 недели зошто не се поздрави хахахах..
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom