Зашто само мажи играат WoW во Македонија?

Вештица

love&reason
Член од
2 јануари 2009
Мислења
1.524
Поени од реакции
856
Не ми е јасно ова стварно. Ја со ниту едно женско неам правено асален муабет за WOW. Дури ни на форумов само ја сум женско? Па добро бе што е работава?:toe:
 

\m/arko

A place where the beer flows like wine...
Член од
15 јануари 2008
Мислења
6.357
Поени од реакции
789
Па останатите женски бркаат дечковци изгледа и се шмизлаат по *рандом град* улици. А не си ти единствена, по играчнициве имам видено чат-пат типки што играат.
 

Вештица

love&reason
Член од
2 јануари 2009
Мислења
1.524
Поени од реакции
856
да морам да признаам се повеќе ,,шмизли`` глеам ни градов
Се извинувам шо кажав едниствена, ете не сум била
позз до другите женски WOW играчи :helou:
 

jeeeee8

Like dreams
Член од
28 ноември 2008
Мислења
647
Поени од реакции
16
И јас сакам, ми е страв зашто ќе се заразам i нема да јадам да спијам и да излагам од дома си се знам. Ги играв претходните Worcraft, 1, 2 Frozen throne (neznam tocno kako bea poodamna bese toa) ама оваа немам појма каква е, само што сум слушнала од зборење.
Па ај набрзо може ќе се прдржам на малата група женски што играат WoW:helou:
 

Вештица

love&reason
Член од
2 јануари 2009
Мислења
1.524
Поени од реакции
856
И јас сакам, ми е страв зашто ќе се заразам i нема да јадам да спијам и да излагам од дома си се знам. Ги играв претходните Worcraft, 1, 2 Frozen throne (neznam tocno kako bea poodamna bese toa) ама оваа немам појма каква е, само што сум слушнала од зборење.
Па ај набрзо може ќе се прдржам на малата група женски што играат WoW:helou:
епа ај, време беше :helou:
 
Член од
27 јануари 2008
Мислења
1.611
Поени од реакции
85
Не ми е јасно ова стварно. Ја со ниту едно женско неам правено асален муабет за WOW. Дури ни на форумов само ја сум женско? Па добро бе што е работава?:toe:
Па ваљда имаат попаметна работа ... :)
 

jeeeee8

Like dreams
Член од
28 ноември 2008
Мислења
647
Поени од реакции
16
ok , кога ќе ја преснимам, деновиве, обавезно ќе те потпрашам, нешто
сигурно нема да ми биде јасно :)
 

slobbo

LoneRyder
Член од
16 ноември 2008
Мислења
1.686
Поени од реакции
583
Не ми е јасно ова стварно. Ја со ниту едно женско неам правено асален муабет за WOW. Дури ни на форумов само ја сум женско? Па добро бе што е работава?:toe:
лол сериозно си женско и уште играш wow? :pos2:бтв колку години имаш? убао е така да си играш:)
ја додека играв имав неколку ingamefriends што беа женски, и тоа не беа тинејџерки се беа околу 25-30 години ама сепак мислам дека е убао да се отказеш на време:) а за тоа дека нема девојчиња кај нас што играат wow мислам дека грешиш , може нема многу ама сепак играат и тоа се едни од по добрите играчи:)
 

Вештица

love&reason
Член од
2 јануари 2009
Мислења
1.524
Поени од реакции
856
лол сериозно си женско и уште играш wow? :pos2:бтв колку години имаш? убао е така да си играш:)
ја додека играв имав неколку ingamefriends што беа женски, и тоа не беа тинејџерки се беа околу 25-30 години ама сепак мислам дека е убао да се отказеш на време:) а за тоа дека нема девојчиња кај нас што играат wow мислам дека грешиш , може нема многу ама сепак играат и тоа се едни од по добрите играчи:)
мило ми е што има стварно, ама ја не знам некој таков. Инаку имам 17 години, и знам луѓе од 10 до 30 стari што играат wow
 

slobbo

LoneRyder
Член од
16 ноември 2008
Мислења
1.686
Поени од реакции
583
мило ми е што има стварно, ама ја не знам некој таков. Инаку имам 17 години, и знам луѓе од 10 до 30 стari што играат wow
ќе запознаеш верувај само ти треба поголемо гејминг искуство:)
ама јас најискрено те советувам да се откажеш на време и да се посветиш на товoјот irl социјален живот:)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom