Економски факултет

Статус
Затворена за нови мислења.

filipmakedonski

Македонец
Член од
25 ноември 2007
Мислења
1.278
Поени од реакции
31
некој од постарите колеги да сподели на што треба да обрнеме внимание на вториов колоквиум основи на дигитална економија?
кои делови од стратешките документи на РМ и ЕУ треба да се погледнат повнимателно?

совети некои?
 
Член од
24 декември 2010
Мислења
66
Поени од реакции
13
Па во врска со колоквиумот дали ке биде како првиот со заокружување,задачи и графикони или може ке има и прашања со пишување,а во врска со задачите какви би можело да има?
 
Член од
17 март 2007
Мислења
801
Поени од реакции
508
ваљда нема да има прашања од тие агендите утре за основи на дигитална или ако има нека бидат со заокружување зошто ако се со пишување ке биде.......:nesum:
дигитална агенда 2020 - што учиме тоа кога ние уште 100 години нема да сме у Европа :kesa:

Јас седнувам покер да играм на FB ако има некој идеја утре што ке се паѓа нека постира
 
Член од
20 декември 2009
Мислења
155
Поени од реакции
0
Има некој што го полагал финансиско сметководство на испит и знае да ми каже какви прашања дава, книжења, дали е на заокружување/пишување, што дава од теоријата и сл.
 
Член од
20 мај 2008
Мислења
93
Поени од реакции
5
колеги дај не бидете мрзливи и скржави пратете ми ја скриптата по маркетинг за првиот колоквиум.... 500 пати пишав и ве замолив културно...не знам како не сум ви досадна :pos2:
 

коментатор

Пингвин
Член од
25 февруари 2010
Мислења
3.546
Поени од реакции
9.457
колеги дај не бидете мрзливи и скржави пратете ми ја скриптата по маркетинг за првиот колоквиум.... 500 пати пишав и ве замолив културно...не знам како не сум ви досадна :pos2:
И јас сум заинтересиран за ова.

Колегите што ги прашав викаат дека било полесно на испит. Или не е така?
 

Dietrich

Just a fan...
Член од
12 мај 2010
Мислења
161
Поени од реакции
80
колеги дај не бидете мрзливи и скржави пратете ми ја скриптата по маркетинг за првиот колоквиум.... 500 пати пишав и ве замолив културно...не знам како не сум ви досадна :pos2:
Еве колешке пробај од тука да ја симнеш, само немој ти да ми се нервираш :vozbud:... :smir:
http://ekonomski.wordpress.com/2010/11/05/%D0%BC%D0%B0%D1%80%D0%BA%D0%B5%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%B3-1-%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%BA%D0%B2%D0%B8%D1%83%D0%BC-%D1%81%D0%BA%D1%80%D0%B8%D0%BF%D1%82%D0%B0/
 
Член од
20 мај 2008
Мислења
93
Поени од реакции
5
И јас сум заинтересиран за ова.

Колегите што ги прашав викаат дека било полесно на испит. Или не е така?
ајде да ги напнеме јас и ти па можда ке ни дадат...:vozbud: еден месец молам за 2 сек работа....

--- надополнето ---

:aplauz:фала ти колега најмногу.....:zver:си....еве ти и титула за најдружељубив колега на форумов:pehar: и најбрз
 

The Mummy

The world is not enough
Член од
3 мај 2006
Мислења
5.415
Поени од реакции
181
колеги дај не бидете мрзливи и скржави пратете ми ја скриптата по маркетинг за првиот колоквиум.... 500 пати пишав и ве замолив културно...не знам како не сум ви досадна :pos2:
Кој рече дека не си ни досадна? :)

Да имав ќе ти пратев, ама ај веројатно ќе се најде некој друг.

Ете гледаш се најде некој.:)
 

Dietrich

Just a fan...
Член од
12 мај 2010
Мислења
161
Поени од реакции
80
[/COLOR]
:aplauz:фала ти колега најмногу.....:zver:си....еве ти и титула за најдружељубив колега на форумов:pehar: и најбрз[/QUOTE]

Ауууу е дури сега ми се дигнаа акциите :baeh: нема проблем повели и друг пат . . .

--- надополнето ---

[/COLOR]
:aplauz:фала ти колега најмногу.....:zver:си....еве ти и титула за најдружељубив колега на форумов:pehar: и најбрз[/QUOTE]

Ауууу е дури сега ми се дигнаа акциите :baeh: нема проблем повели и друг пат . . .
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom