Економски факултет

Статус
Затворена за нови мислења.

Sawyer

Only God can judge me!!!
Член од
26 август 2009
Мислења
723
Поени од реакции
153
На листови ми се, а скенерот ми е на поправка, така да ќе се потрудам деновиве да ги однесам до Либро
Se nadevam toa ke bide vo nekoj si razumen rok pred kolokviumot,a koa ke go naprais toa pisi ovde da znaeme da otideme do libro!Fala ti koleske:):):):):))))))))
 
Член од
31 август 2010
Мислења
188
Поени од реакции
33
Напишано од Малечко
На листови ми се, а скенерот ми е на поправка, така да ќе се потрудам деновиве да ги однесам до Либро
Фала и од менеее :smir: Ах, не е се така изгубено имаме надеж за макро! :nesvest:
 

Sawyer

Only God can judge me!!!
Член од
26 август 2009
Мислења
723
Поени од реакции
153
Фала и од менеее :smir: Ах, не е се така изгубено имаме надеж за макро! :nesvest:
Pa ima nadez,ako stvarno dade od sekoj list minimum po 1 prasanje,a rece deka od nekoi ke ima i po 2 prasanja,a za prviov kolokvium imame 9 temi po 1 list toa se 8 lista :D,haha,bidejki za prvata tema ne dae list:):):):):))))))))
 
Член од
31 август 2010
Мислења
188
Поени од реакции
33
Pa ima nadez,ako stvarno dade od sekoj list minimum po 1 prasanje,a rece deka od nekoi ke ima i po 2 prasanja,a za prviov kolokvium imame 9 temi po 1 list toa se 8 lista :D,haha,bidejki za prvata tema ne dae list)))))))
А колку прашања има на колоквиум?
 
Член од
21 август 2010
Мислења
209
Поени од реакции
7
Pa ima nadez,ako stvarno dade od sekoj list minimum po 1 prasanje,a rece deka od nekoi ke ima i po 2 prasanja,a za prviov kolokvium imame 9 temi po 1 list toa se 8 lista :D,haha,bidejki za prvata tema ne dae list:):):):):))))))))
Јас имам и за првата тема. Лалала:pipi: Хахаха Туку не се радувајте премногу дека пола колоквиум ќе биде со тие прашања:toe:
 

Sawyer

Only God can judge me!!!
Член од
26 август 2009
Мислења
723
Поени од реакции
153
Јас имам и за првата тема. Лалала:pipi: Хахаха Туку не се радувајте премногу дека пола колоквиум ќе биде со тие прашања:toe:
Cccc,aj be pa i ti male4ko ne mi krsi odma film,hahahahaha,toa go slusnav od profesorot,a ne gledam zosto bi lazel i rece deka samo ke bile izmesani odgovorite,a inace isti prasanjata,samo sto malce mi e tesko da poveruvam,zoso taka bi imale dobri sansi da polozime:):):):):)))))
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.293
Поени од реакции
15.509
???
Затоа 114 години и 2 месеци е помлад асистент без магистратура.
Не е се во магистратурата и образованието :)

Затоа убаво го тресна од земја еден постар човек, поранешен министер и најверојатно PhD.
 

Anne.

~ Happiness In Slavery.
Член од
4 декември 2009
Мислења
4.628
Поени од реакции
10.284
ако некој продава контен план нека пише пп. не ме упатувајте у книжара, знам дека има таму.:pipi:
 
Член од
29 јануари 2009
Мислења
4
Поени од реакции
0
Ako znae da mi kaze nekoj dali za UPAVUVACKO SMETKOVODSTO za apsolventite e potrebno da se zapisat na spisok na kolokvium za polaganje,ili i za niv vazi istiot spisok od studentski FALA MNOGY
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
4.021
Поени од реакции
2.513
како што гледам некој колегиве од прва година се у бунило што и како треба сметководство кај Љубиша.. исто и ја па ајде некој добар да се најде што оди редовно на тормозење кај Љубе нека кеже до кај е сметководство и дали има нешто исфрлено и што ке има на колоквиум... или некој од втора година нека не упати што и како иде сметководство на прв колоквиум пошто гледам во книгава и многу ми е тапа теоријата
 
Член од
6 февруари 2010
Мислења
124
Поени од реакции
4
како што гледам некој колегиве од прва година се у бунило што и како треба сметководство кај Љубиша.. исто и ја па ајде некој добар да се најде што оди редовно на тормозење кај Љубе нека кеже до кај е сметководство и дали има нешто исфрлено и што ке има на колоквиум... или некој од втора година нека не упати што и како иде сметководство на прв колоквиум пошто гледам во книгава и многу ми е тапа теоријата
Па лани на прв кол. имаше доста од збирка тие што се со ДА и НЕ, на заокружување и задачи или книжења, теоријата од книга научи ја, не е тешко мн работи се повторуваат на почетокот ..
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom