Економски факултет

Статус
Затворена за нови мислења.

The Mummy

The world is not enough
Член од
3 мај 2006
Мислења
5.415
Поени од реакции
181
едно прашање-Другата недела ќе одиме на факултет?мислам дали ќе имаме колоквиумска недела или??
Со оглед на тоа дека по предметите имаме уште по 80 - 90 страни за предавање, сигурно ќе одиме нормално на предавања.
 
Член од
21 август 2010
Мислења
209
Поени од реакции
7
ја како што разбрав ќе има само една задача а прашањата ке бидат на заокружување а на испит со пишување така некој пиша тука
Баш ме интереси од кај разбравте колку задачи ќе има кога никогаш ништо не рече

--- надополнето ---

Pa jas kako sto razbrav,taa zadacata sto ja resavase na tabla bese od ispit,a mislam spomna deka zadaci na ispit samo daval,ai ne sum siguren ni jas sto razbrav:):):):))))))))
Задачата беше од испит ама од пред неколку години кога испитите биле со раскажување. Сега сигурно ќе има некоја задача и таа ќе биде на заокружување. Btw јас ги имам сите листови по макро ама не знам како да ви помогнам ;)
 

Sawyer

Only God can judge me!!!
Член од
26 август 2009
Мислења
723
Поени од реакции
153
Баш ме интереси од кај разбравте колку задачи ќе има кога никогаш ништо не рече

--- надополнето ---


Задачата беше од испит ама од пред неколку години кога испитите биле со раскажување. Сега сигурно ќе има некоја задача и таа ќе биде на заокружување. Btw јас ги имам сите листови по макро ама не знам како да ви помогнам ;)
Ti samo izrazi zelba da ni pomognes,a za drugoto lesno e:):):):):)))))))
Ps:Ima poise nacini,eden od niv e da si gi prepises u tetratka i da mi gi daes mene originalite,a jas znam ponatamu so so niv:):):):):)))))))))))
 
Член од
31 август 2010
Мислења
188
Поени од реакции
33
Задачата беше од испит ама од пред неколку години кога испитите биле со раскажување. Сега сигурно ќе има некоја задача и таа ќе биде на заокружување. Btw јас ги имам сите листови по макро ама не знам како да ви помогнам ;)
Ако сакаш да ни помогнеш или прикачи ги тука, или однеси ги во Либро :pipi:
 
Член од
31 август 2010
Мислења
188
Поени од реакции
33
Kako sto sfativ gi ima ali ne na kompjuter,tuku na list)))))
Па добро уште една опција за секој случај иако мислам Либро е решението...хаха

--- надополнето ---

Напишано од Малечко
Баш ме интереси од кај разбравте колку задачи ќе има кога никогаш ништо не рече
И уште ова...Кажа дека ќе има една задача и се бодува само доколку е решавана, а не само решението да е напишано. Задачата носи 8 бодови.
 

Sawyer

Only God can judge me!!!
Член од
26 август 2009
Мислења
723
Поени од реакции
153
Па добро уште една опција за секој случај иако мислам Либро е решението...хаха

--- надополнето ---


И уште ова...Кажа дека ќе има една задача и се бодува само доколку е решавана, а не само решението да е напишано. Задачата носи 8 бодови.
Da,da libro e najdobra opcija,ali sepak koleskata e taa koja go dava posledniot zbor,hhhhhhh:):):):):):)))))))))))
 
Член од
13 август 2010
Мислења
32
Поени од реакции
3
aj ako moze podeltalno da mi objasnish kade moze da ja najdam grupava i da se ragistriram, zosto barav spored ova sto si napishala i ne uspeav...
Znaci vaka: bez registracija, gore kaj sto treba da pisuvas web stranata vnesi go goo.gl/nLeG i vednas ti izleguvaat dokumentite, a za registracija isto go vnesuvas gore vo poleto za web ova: u1-vezbi.groups.live.com i preku tvojot mail se registriras, prviot nacin e polesen ako ne uspees, ke ti gi pratam na mail. :)
 
Член од
16 февруари 2010
Мислења
54
Поени од реакции
2
Знае ли некој дали за тие што презапишале Основи на менаџмент треба да се запишат на список за колоквиум или ке ги има автоматски од студентски???
До сега немало потреба идеше автоматски,би требало да е така и оваа година
 
Член од
1 септември 2010
Мислења
38
Поени од реакции
2
Ај помош од редовните студенти за основи на сметководство кај професот Љубиша Јаневски
(до каде треба за 1 колоквиум,има нешто исфрлано и сл.)
Фала однапред:smir:
 
Член од
19 април 2010
Мислења
194
Поени од реакции
3
Па добро уште една опција за секој случај иако мислам Либро е решението...хаха

--- надополнето ---


И уште ова...Кажа дека ќе има една задача и се бодува само доколку е решавана, а не само решението да е напишано. Задачата носи 8 бодови.
ете значи и некој друг слушнал така дека ке има една задача а и на странава имаше некој пишано поназад некаде
 
M

Mario Gómez

Гостин
Сметководство има на заокружување повеќе или задачи, зошо некој колеги инсистираа на тоа дека имало само на заокружување а немало задачи?
 
Член од
6 јануари 2010
Мислења
52
Поени од реакции
1
Znaci vaka: bez registracija, gore kaj sto treba da pisuvas web stranata vnesi go goo.gl/nLeG i vednas ti izleguvaat dokumentite, a za registracija isto go vnesuvas gore vo poleto za web ova: u1-vezbi.groups.live.com i preku tvojot mail se registriras, prviot nacin e polesen ako ne uspees, ke ti gi pratam na mail. :)
gi simnav falaaaa:)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom