Економски факултет

Статус
Затворена за нови мислења.

Sawyer

Only God can judge me!!!
Член од
26 август 2009
Мислења
723
Поени од реакции
154
дознав една нова вест за макро а и мислам дека на сите ќе ви се допадне:)денес едно девојче од трета кажуваше на еден колега да ги учи тие прашањата професорот што ги дава и дека НА КОЛОКВИУМ СЕ ПАЃАЛЕ ОД ТИЕ ПРАШАЊА ПОВЕЌЕ ОД ПОЛА.тоа значи дека имаме голема шанса да положиме со нив:):vozbud:
Lele,koleske da se nadevame deka e taka,a i mnogu pokazateli govorat deka bi trebalo da e taka,prvo,profesorot rece deka od sekoj list ke ima po 1 do 2 prasanje,a vtoro i predhodnite generacii vikaat deka ke bide taka:):):):):))))))))
 
Член од
19 април 2010
Мислења
194
Поени од реакции
3
Lele,koleske da se nadevame deka e taka,a i mnogu pokazateli govorat deka bi trebalo da e taka,prvo,profesorot rece deka od sekoj list ke ima po 1 do 2 prasanje,a vtoro i predhodnite generacii vikaat deka ke bide taka:):):):):))))))))
да се надеваме јас слушнав убаво од една колешка така да само надеж ни останува
 
Член од
6 февруари 2010
Мислења
124
Поени од реакции
4
Сите оние што не се запишаа денес на списокот по микро а сакаат да полагаат преку колоквиум, утре им е последен рок на предавање :)
 

BrownEye

And so it is...
Член од
10 јули 2007
Мислења
158
Поени од реакции
0
Бидејќи немам одено на предавање по трговско право, некни го сменив изборниот, ќе биде некој љубезен да ми каже до каде сме, што сме зеле, дали треба од учебник да се учи или од тие презентациите???? Што кажа професорот? Доколку некој од прва год знае, го молам нека ми одговори. :se_ molam Позз
Иста ситуација е и со мене... Плус ми се поклопува предавањето со вежби Дигитална, не можам да отидам никако. Ќе треба нареднава недела да се оди на консултации дека гледам никој не знае до каде се учи.
 
Член од
15 април 2010
Мислења
78
Поени од реакции
1
Вака... знам дека ке звучи глупаво зашо е индивидуално ама на мака сум :)) Па дали некој шо има научено маркетинг може да ми каже дали може да се научи за 7-8 дена? Да не губам само време :D:D
 

*Smurfette*

He smurfs me, he smurfs me not
Член од
10 јуни 2006
Мислења
538
Поени од реакции
38
Вака... знам дека ке звучи глупаво зашо е индивидуално ама на мака сум :)) Па дали некој шо има научено маркетинг може да ми каже дали може да се научи за 7-8 дена? Да не губам само време :D:D
И јас неам учено и ке го учам од 1ви до 8ми :)
 
Член од
13 септември 2009
Мислења
76
Поени од реакции
8
Aj nekoj ako slucajno ima kombinacii po Strategiski menadzment, Promocija i Proizvodstven menadzment neka mi pise ... fala odnapred :smir:
 
Член од
12 ноември 2009
Мислења
122
Поени од реакции
0
Вака... знам дека ке звучи глупаво зашо е индивидуално ама на мака сум :)) Па дали некој шо има научено маркетинг може да ми каже дали може да се научи за 7-8 дена? Да не губам само време :D:D
da i mene me interesira ova
 
Член од
1 јули 2008
Мислења
2.028
Поени од реакции
2.032
Може некој да ми објасни кај поточно се наоѓа местото каде што треба да одиме на систематски преглед, кај Соборен Храм?
 

*Smurfette*

He smurfs me, he smurfs me not
Член од
10 јуни 2006
Мислења
538
Поени од реакции
38
Може некој да ми објасни кај поточно се наоѓа местото каде што треба да одиме на систематски преглед, кај Соборен Храм?
Во Кузман студентскиот кај задниот влез.
 
Член од
21 септември 2009
Мислења
77
Поени од реакции
0
Совет!!!!!!! Маркетинг-менаџмент што е подобро- испит или колоквиум???
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom