Економски факултет (reloaded)

Член од
1 јули 2008
Мислења
2.027
Поени од реакции
2.026
Како можам да земам транскрипта од факултетот? Има некој начин онлајн или сеуште морам да одам до студентски прашања како во 19-ти век? :D
 
Член од
17 ноември 2018
Мислења
1
Поени од реакции
0
Ај ве молам пишете каде може да ја најдам книгата по Анализа на временски серии , или некој ако продава нека пише
 
Член од
25 февруари 2019
Мислења
7
Поени од реакции
2
Некој од постарите колеги да сподели искуство со Управувачко с-во 1 кај проф Марина, дали да се учи од през. или од книга и дали дава слични задачи како од вежбите на колоквиуми
 
Член од
14 февруари 2013
Мислења
1.722
Поени од реакции
2.081
Некој од постарите колеги да сподели искуство со Управувачко с-во 1 кај проф Марина, дали да се учи од през. или од книга и дали дава слични задачи како од вежбите на колоквиуми
Privatni kaj Slavica is solving your issue.
 
Член од
4 мај 2019
Мислења
1
Поени од реакции
0
Patuvam na denta(17h)na kolokviumot na pece ekoloski da ne znae nekoj vo prosek koe vreme go stava i kolku traese ?
 
Член од
13 март 2010
Мислења
56
Поени од реакции
8
Aj ako moze nekoj da mi kaze, dokolku e informiran, do koga e rokot za zavrsuva je na dodiplomski studii za studenti zapisani vo ucebnata 2010/11 godina ? Prasuvam zatoa sto podolgo vreme sum na izdrzuvanje na kazna zatvor, taka sto komplicirani mi se uslovite za studiranje.
Blagodaram odnapred.
 
Член од
11 октомври 2010
Мислења
6.546
Поени од реакции
21.524

:popce:
 
Член од
14 февруари 2013
Мислења
1.722
Поени од реакции
2.081

:popce:
Redno bese da go jadat, ama dzabe e vekje.. Cel zivot go isterale taka.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Член од
11 октомври 2010
Мислења
6.546
Поени од реакции
21.524
Redno bese da go jadat, ama dzabe e vekje.. Cel zivot go isterale taka.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Џабе е ако не ги осудеа воопшто.
Реално на 55+ да те стрпаат во затвор е ептен зајебано.
После затвор им остане да си најдат работа како магационер, и ете ти од еден убав живот, кон дно.
 
Член од
14 февруари 2013
Мислења
1.722
Поени од реакции
2.081
Џабе е ако не ги осудеа воопшто.
Реално на 55+ да те стрпаат во затвор е ептен зајебано.
После затвор им остане да си најдат работа како магационер, и ете ти од еден убав живот, кон дно.
Site ili se vekje penzionirani ili imaat ispolneto pravo za penzija. Ne im se sekiraj ti , si ja imaat tie naredeno.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 

naumdb

Кајгана Менаџер!!!
Член од
5 јуни 2007
Мислења
8.951
Поени од реакции
5.508
Како намерно да ги чекаа пред пензија, колку да се каже дека ги осудија :pos:
Него што бидна со Љубиша Јаневски, мислам дека и тој беше во првичната акција уапсен.
 
Член од
11 октомври 2010
Мислења
6.546
Поени од реакции
21.524
Појма
Site ili se vekje penzionirani ili imaat ispolneto pravo za penzija. Ne im se sekiraj ti , si ja imaat tie naredeno.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Појма немам ни колку год. Ни дали се во пензија.
Само оној Драги го знам, бившата стално го збореше како тешко се проаѓало испит кај него.
Не беа нејзините нешто многу со пари, а она помина. o_O
 
Член од
10 јуни 2016
Мислења
134
Поени од реакции
72
Како намерно да ги чекаа пред пензија, колку да се каже дека ги осудија :pos:
Него што бидна со Љубиша Јаневски, мислам дека и тој беше во првичната акција уапсен.
Љубиша Јаневски е чист или така барем се збореше, требаше да се врати да предава т.е се врати некој месец пред година - две ама изгледа отиде во пензија.
 
Член од
18 јануари 2012
Мислења
619
Поени од реакции
947
А Таки Фити зошто го нема меѓу обвинетите? И за него се слушаа истите муабети...
Многу благо поминаа, ама да видиме дали и овие казни ќе се почитуваат.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom