Економски факултет (reloaded)

Вито Корлеоне

Вито Корлеоне - Кралот на форумската џунгла
Член од
3 јануари 2023
Мислења
19
Поени од реакции
8
Шеќери, ако некој не го мрзи би сакал да ми пише за да го прашам некои основни работи во врска за факултетов. Бруцош ќе бидам од октомври, па не би било лошо мала помош.
 
Член од
31 јануари 2023
Мислења
2
Поени од реакции
0
Шеќери, ако некој не го мрзи би сакал да ми пише за да го прашам некои основни работи во врска за факултетов. Бруцош ќе бидам од октомври, па не би било лошо мала помош.
Prasuvaj
 

Вито Корлеоне

Вито Корлеоне - Кралот на форумската џунгла
Член од
3 јануари 2023
Мислења
19
Поени од реакции
8
Му пишав лп пред некое време ама нешто не е заинтересиран. Лето е.
Не бе шеќер не се работи за заинтересираноста само ги добив одговорите кои ми беа потребни. Фала инаку!
 
Член од
25 ноември 2021
Мислења
27
Поени од реакции
0
Kade mozam da najdam ispitni prasanja i zadaci od prethodni godini? Dali ima nekoi grupi/discord server kade sto mozam da pobaram?
 

Вито Корлеоне

Вито Корлеоне - Кралот на форумската џунгла
Член од
3 јануари 2023
Мислења
19
Поени од реакции
8
Ако некој од вас има добро разбирање во усогласување на влогови и ренти, би бил благодарен доколку ми пише.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom