Економски факултет (reloaded)

Член од
18 мај 2011
Мислења
73
Поени од реакции
6
Здраво. Дали некој има полагано Лични финансии кај Кирил Јовановски? Дали има некои прашања или каков е испитот?
 
Член од
7 јуни 2015
Мислења
15
Поени од реакции
1
Ќе учиш од материјалите, јас од Либро ги земав за полагање, и од неговите презентации. Кај него не е тешко.
Здраво. Дали некој има полагано Лични финансии кај Кирил Јовановски? Дали има некои прашања или каков е испитот?
 
Член од
22 април 2012
Мислења
74
Поени од реакции
54
Здраво.
Некој да прати линк каде ги закачуваат професорите презентациите, поточно ми треба за МТР ?
 
Член од
5 ноември 2012
Мислења
2.078
Поени од реакции
4.447
Поздрав, ќе ве замолам за инфо како се пресметуваат поените за приемен испит?
 

Mundell

тој со бројките
Член од
24 септември 2014
Мислења
585
Поени од реакции
1.005
Член од
5 ноември 2012
Мислења
2.078
Поени од реакции
4.447
Член од
23 јануари 2015
Мислења
7
Поени од реакции
4
Дечки, сите што ќе се запишуваат оваа година 2022 на економски факултет во Скопје еве формирана е група на Facebook, за полесна комуникација меѓу студентите.

https://www.facebook.com/groups/842821836686271/
 
Член од
11 јуни 2021
Мислења
244
Поени од реакции
524
Некој што има слушано и полагано деловен англиски јазик да пише подетално за предметов. Што се учи, што се полага, како се полага итн.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom