Драга Кајгана

bokser_mk

Баксуз
Член од
29 јануари 2012
Мислења
1.164
Поени од реакции
1.490
Драга Земав ПЛАТА
Времево крш вмро и сдсм по обичај се препукаваат
знаеш што ми е најкрш драга што скоро 80 % кукаат тука дека имаат некои проблеми или не им се погодил денот а мене најдоа да ме тролаат што си чекам плата ....
нема врска и онака полесно ке ми биде да бидам било каде отколку да дремам тука на форумов и да губав време пишувајки небитни работа затоа драга биди ми поздравена 4ever
толку од мене
good bye 4ever
 

парва

errorhead
Член од
12 јуни 2014
Мислења
1.324
Поени од реакции
9.717
Драа

Ја си га мноо сакам Огита, а и он мене(ујчета : ) Aма он колко га сака спајдермена тој е невероватно.
Онј пут зема да му га цртам : D Глеа од едну играчку, малце сам га напраија цреп у главу, дебел и кратки руке али битно на Огита му се сфиѓа : ) Нема поубаво на сфет од детску насмефку и радост
А еве га и ремек дело : D
IMG_0545.JPG
 
Последно уредено:
Член од
1 јуни 2011
Мислења
23.798
Поени од реакции
37.298
Боксерот ги брои деновите до неговата плата, а други ги бројот деновите до платата на родителите. :icon_lol:
 

Saber Rider

Модератор
Член од
27 ноември 2007
Мислења
27.304
Поени од реакции
48.744
Убаво беше додека траеше :cautious:
Неколку дена по ред одвојував по саат време да играм на некои традиционални "танци" како Сиртаки, Какалин и Хава Нагила, а особено одвојував доста време на:

Дури и татко ми и мајка ми ги фатив под рака за да играме на Хава Нагила :D Мајка ми е најдобра денсерка што некад сум ја сретнал, и на 61 година може вода да и носат денешниве типки што врска немаат од играње :icon_mrgr: Татко ми целосна спортивност, кипот на слободата не му е рамен.
Ама ако има некој полош од него, тоа дефинитивно сум јас. Ѕидов е поеластичен од мене...
Им серев на моите зошто не ме запишале во Ребис кога сум бил мал :giggle:
Татко ми ќе се задавеше од смеење :LOL:
Иииииии, ете ме после неколку дена, кичмава сум ја заебал, боли маме ебава :cenzura:
Ебате токмакот ебате, не си за играње ти, па дури ни за наједноставни движења... :facepalm:
Играј си го орото наше и свиркај си :kuracc:

Вечерва цела населба се собравме за во кафана, ни циклонот Давид, ни протестите кај Заев не може да не спречат :icon_mrgr: Уште да не ме кинеше кичмава веќе трети ден :mad:

п.с. си купив чешел пред некој ден и конечно си го искористив, за да ги исчешлам брковите и брадата :icon_lol:
 
На врв Bottom