Драга Кајгана

Andrew

ќ
Член од
27 октомври 2011
Мислења
5.832
Поени од реакции
15.261
Иде мајка ми..
-Портокал јадам, сакаш ли?
-Јок, доста ми е благо за денеска..
-Ок.. (се врти)

...од тука ја скришум уште една коцка чоколадце..
 

Setsuko

Модератор
Член од
29 јануари 2006
Мислења
6.487
Поени од реакции
5.963
Кеј,

Вчера сум имала јубилеј, 9 години на форум. Ќе се частам деновиве од модераторска плата.

За 10 годишнина очекувам награда од администрација, пола кило зејтин и чорапи, осветени.
 

Schtrawzenigger

and the Baltic Fleet
Член од
9 јули 2013
Мислења
672
Поени од реакции
2.323
Чистевме кулер на лаптоп со другар и да смениме термичка паста. Знаевме дека @Џонтра Волта има и му се јавувам да ја даде, вика на работа сум, ќе и се јавам на мајка ми, одете ќе ви ја даде.
Идеме ние, ѕвониме, искача мајка му, викаме здраво тетка С, дојдовме по пастата.
Пастата е во шприц, mater mu bacila to, mislila se drogira. :pos:
 
Член од
1 декември 2014
Мислења
2.240
Поени од реакции
4.432
Денеска си играв брканица со група цајкани :D Eднаш ќе поминам на црвено и баш тогаш имаше автобус ЈСП, ко за беља овие позади автобус и си поминав и еве го цајканот глуп дечко и ми свирна. Ко му ја летнав со се торбица и ранец. Ќе ти е*ам 50-60 евра заштедив
Како што сум баксуз може извадија некој апарат ме сликаа и пуштија потерница по мене :D
 

King B

Bears. Beets. Battlestar Galactica.
Член од
24 јануари 2011
Мислења
1.801
Поени од реакции
4.076
https://www.youtube.com/watch?v=9s4ADmIp_pI
ќе си умраааааааааам <3
Инаку место викендов пред да ми почне семестар ја да се глеам со луѓе, да се дружам, да пијам и слично, ја ќе останам у кревет пошо се разбудив мртва болна.
А у понеделник на факс.
супер еј!
https://www.youtube.com/watch?v=ENE1eWtW7e8 позз
 
Член од
16 јуни 2014
Мислења
314
Поени од реакции
797
Драга...
Ми се плаче, ми се вришти... премногу држам во себе, премногу се затворив... премногу...
Не сум добро... воопшто не сум драга...
 

Sungerot Bob

Живеј го животот
Член од
7 август 2012
Мислења
32.391
Поени од реакции
36.504
Драга Кајгана,
Секоја им чест на луѓево. Нашето здравство опишано во две минути:)

 

Hurin

Pokerface bastard
Член од
3 јуни 2009
Мислења
8.537
Поени од реакции
14.670
надвор ветрот крева покриви кај комшииве.
ќе си послушам мизар таман додека стигнат од евн да ја исклучат струјата.

А иначе официјално помошник инжинер во машинство. 8 месеци ми требаа за вака убо да ми е на душата.
 
Член од
28 јануари 2015
Мислења
518
Поени од реакции
2.870
Абе ај шо имам 50 нијанси на подочњаци, па и гласот ми се фати од читање на глас.... и пеење на паузи. Ебати мизеријата... :facepalm:

Ех....кога би знаела само Crazy in Love колкаво влијание ми има извршено при изборот на факултет пред 4 години со еден нејзин пост......:lolzz:
 
Член од
15 август 2009
Мислења
2.023
Поени од реакции
4.872
Денес сите ги мразам и сите ме живцираат. А не е ни ПМС.
Станав драга жртва на пропагандата. Поради толку најавуваното невреме откажав две патувања. Како бе еднаш не погодија кога вистински ќе има.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom