Amaterasu
Поени од реакции
962

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Legion, коа сакаш :D
  кај играш, на гарена?
  Amaterasu
  Amaterasu
  Играм на бнет највише, xpam, на гарена немам влезено со години :) Која верзија се игра таму ?
  Anon
  Anon
  3.41/3.43
  ја играм на бнет ама оригиналниот, northrend
  Amaterasu
  Amaterasu
  Е ја немам оргиналната WC3, т.е. немам акаунт :)
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom