Драга Кајгана (виртуелен дневник)

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
16.324
Поени од реакции
7.785
Имам идеја сајт за запознавање да прајме Cupid Macedonia хахах,и директно се кажува шо се сака, пари има да намлатиме реклами посетеност, сега е моментот :icon_lol:.
 

Cassaro

Паразит
Член од
15 февруари 2012
Мислења
3.306
Поени од реакции
10.320
Еден ден ќе престанам да им верувам на луѓето и да давам 100%.Довербата се заслужува, не се служи на послужавник.Нов ден, нова лекција


Kings never die.
 

Рудници и

ООЗТ Рудници и железарница - Скопје
Член од
9 декември 2009
Мислења
12.136
Поени од реакции
18.135
Прајш јака "стратегија" да испазариш во локални маркетчиња наместо во големиве да прескокниш гужва.But I was wrong, so wrong...плус таму и без Корона полупразни полици:cenzura:
 

Darling

High Value
Член од
5 јуни 2009
Мислења
13.302
Поени од реакции
27.852
Kako virusov se pojacuva, taka, moralfagging i signalizacija na doblest raste pravo proporcionalno.
Vtorovo i tretoto mnogu poloso mi vlijae na zdravjeto.
 
Член од
13 јули 2006
Мислења
15.198
Поени од реакции
18.010
Драга да ти кажам си мислам дека на овие од ДУИ, му гледала Клеопатра, затоа што со години се спремаа за овај карантин да седат дома и да не одат на работа.
 
Член од
10 септември 2016
Мислења
9.027
Поени од реакции
18.011
Најголемата иронија од тоа што овој народ не ги почитува мерките за седење дома е тоа дека истиот тој народ не испаднал надвор кога требало да го направи тоа низ историјата на овие 30 години независност.
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.738
Поени од реакции
35.027
Кајг,
зш ма вака ме разочарува, вели :
...,,им благодарам на сите телекоМИ за подршката со смс пораките!..,, :facepalm:
 

Nik20

Неверификуван член од немаштија
Член од
13 јули 2009
Мислења
5.353
Поени од реакции
6.348
500 days of summer ми станува полека омилен филм. Многу едноставен, нема многу филозофија, сече директно. Заебан филм стварно.
Тешко на тие што се заљубени, уште потешко на тие што не веруваат во љубов. животни филозофии, зависи секогаш од секоја индивидуа посебно.
Joseph Gordon-Levitt растури во филмов, еве дел од филмските цитати.

1. I love how she makes me feel, like anything's possible, or like life is worth it.
2. Just because she likes the same bizzaro crap you do doesn't mean she's your soul mate.
3. No! Don't pull that with me! This is not how you treat your friend! Kissing in the copy room? Holding hands in IKEA? Shower sex? Come on!
4. Friends my balls! I say we're a couple goddammit.
5. It just wasn't me that you were right about.
6. Either she's an evil, emotionless, miserable human being, or... she's a robot.

7. Nice to meet you. I'm Autumn.

Изгледајте го ако имате време(уствари имате, коронааа). Се надевам нема да налетате на Summer девојки :)

П.с. Ја сега го гледав филмов деновиве, што има врска ако е стар :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom