Драга Кајгана (виртуелен дневник)

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.967
Поени од реакции
35.600
Не се ни познававме добро друже, три пати имавме направено муабет а те осеќав толку близок. Барем мирен си сега најверојатно некаде, ние сеуште ќе мачиме душа овде.

Почивај во мир брат, те сакам. <3 :place:
 
Ф

Флеш

Гостин
Thank you all for the award, for the goal of the century .... I have also been a better player than Darko Pancev, despite the fact that we have one letter in our last name .... I, Goran Pandev, do not play for the national team only .... Thank you all, once again ... Thanks

1575907229993.png
 
Член од
26 јуни 2013
Мислења
3.597
Поени од реакции
14.641
Човек попрво ќе фати ебола,сида,рак на дебело црево,сифилис,Антракс,Хепатит Ц,Шап и лигавка него ли да се фати најосновен,најобичен,најпрост тикет на спортска.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Ми аплицирале за работа со националност Macedonian/Citizen of North Macedonia, абе дај пламнете во сон некако, не знам што да кажам веќе
 
Ф

Флеш

Гостин
Macedonian/Citizen of North Macedonia

Иначе имате екстензија за ова,блокатор .... Другарчињата од Бојкотирам ја креираа генијалнава екстензија .....


„Само Македонија“ - екстензија за Google Chrome



 
Последно уредено:
Член од
17 јануари 2019
Мислења
3.313
Поени од реакции
7.448
Најјак коментар што го прочитав од рандом жениште на Фејсбук: 'Народов за името што го сменија не протестираше а не па за воздухот ќе ти излезе'. И одма ти станува јасно зашто сме на ова ниво како држава...
 
Член од
5 март 2011
Мислења
841
Поени од реакции
824
K. Ајде нека ми е со среќа виза... Пред 15 год. мислев дека никогаш нема да ја напуштам РСМ по сите убедувања и работен сташ од некои 7 год и само со еден другар што останал од многуте што беа а сега се по белиот свет дојде и мојот ред..... Јбг тешко
 

Kajgana Shop

На врв Bottom