Дозволувате ли сеир на ваша сметка?

Necrophilia

Find Prettys Womans from your city for night
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
до некој степен да... т.е. одкако си имам љубовни проблеми цел форум мава сеир (позади мој грб) но не ми пречи(многу)...
 

inquisitor

ИДИОТ
Член од
22 март 2007
Мислења
833
Поени од реакции
3
да ама од одредени личности.. не од секој! :nenene:
 

^Cutie^

*Charming Princess*
Член од
22 март 2007
Мислења
869
Поени од реакции
1
Додека е во граници на нормала, да...Немам ништо против, прифаќам шала..И јас си праам сеир на туѓа сметка, и немам против и на моја сметка да си праат...Ама кажах само во граници на нормалата
 

Buterfly

*Just Fabulous*
Член од
4 јули 2006
Мислења
4.616
Поени од реакции
114
Dozvoluvam mnogu cesto i najmnogu na moja smetka si se smeam, ne mi e voopsto problem:)
 

JohnWayne

Master
Член од
10 мај 2007
Мислења
194
Поени од реакции
16
3avisi.... sarka3am mra3am da slusham(ima kavgi golemi), a obo3avam da ka3uvam:)
 

PSYtisfaction

Царевата ќерка
Член од
30 јуни 2006
Мислења
3.922
Поени од реакции
527
Necrophilia напиша:
до некој степен да... т.е. одкако си имам љубовни проблеми цел форум мава сеир (позади мој грб) но не ми пречи(многу)...
Позади твој грб?! :nesvest: Ја мислам сеиров за тебе поочигледен, подиректен и појавен не можеше да биде.:)

Јас прифаќам сеир, секогаш. Како што знам јас да пукам сеир на други, дозволувам ремет и на моја сметка. Дури и интересно знае да биде.:) Дури и кога ќе се премине границата... Не се лутам, и јас често ја преминувам. :toe:
 
Член од
4 јуни 2007
Мислења
2.885
Поени од реакции
189
Па често зафркавам пријатели и кога ќе ми возвратат со сеир на моја сметка дозволувам, не се лутам, освен ако е премногу, е тогаш следуваат санкции т.е. јас возвраќам со поголема мера.:):)
 
Член од
27 февруари 2006
Мислења
1.356
Поени од реакции
9
da, duri ponekogas i premnogu, pa sto covek ke sum ako ne mozam da napravam ili prifatam zaebancija na moja smetka, tuka se pravi razlika dali si covek ili tamu nekoe sushtestvo bzvezno :)))
 

PoisonGrl

~Malo crveno~
Член од
8 јули 2006
Мислења
664
Поени од реакции
2
Зошто да не? Сепак се согласувам дека не од сите луѓе, најлесно ми е од блиските да попијам некоја сеирџиска. И се разбира со усул. Некогаш и сама си мавам сеири, затоа што ако не можам да си се насмеам на себе, нема да имам образ да се смеам на другите. :)
 

mALEFACTOr

..:[iluzionist]:..
Член од
30 април 2007
Мислења
512
Поени од реакции
24
немам гајле за сеири. Нека збори кој што сака, само нека не се лути кога и јас зборам за него.
 

tiffany

Тифаниум
Член од
20 мај 2007
Мислења
742
Поени од реакции
13
да да да:pos2:...неми пречи ама ич..се додека шегата нема некоја убивачка цел (кон мене)....
 
Член од
2 април 2007
Мислења
2.875
Поени од реакции
4
se\ razbira.ako ne na moja na koja smetka site krevaat nos!!
 

meazza

lo §ono in†eri§†a
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.026
Поени од реакции
1.140
Дозволувам.. Но тоа да е до одредени граници и од одредени личности.. И сакам тоа да е во мое присуство а не зад грб..
 

Точкест

I'm Awesome
Член од
25 јануари 2007
Мислења
7.641
Поени од реакции
457
Уф обожавам да слушам сеир на моја сметка ама онаков не интелегентен „чентовско-инџиковски„ а на сето тоа да вратам со само неколку збора кои ставаат луѓе у долга несоница. А иначе ако е сеир на ниво, обожавам зашто да не, на крај краева сите сме луѓе а и кругот се врти
 

Clen 7

Од Форумот
Член од
5 јуни 2007
Мислења
2.843
Поени од реакции
360
Dozvoluvam ali u odredeni meri.Da ne se preteruva. JA fakjam seir pa zaso i mene da ne mi fakjaaat.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom