Дозволувате ли сеир на ваша сметка?

Alien_sr

Ultimate Survivor!
Член од
14 мај 2007
Мислења
2.971
Поени од реакции
143
Не баш, од една реченица право се навредувам
 

Bush(av)

Aut inveniam viam aut faciam.
Член од
30 април 2007
Мислења
758
Поени од реакции
7
У принцип да. Зашто сакам да фаќам сеир, па и не се лутам. Нормално, кога има граница.
 

BiG_kIsS

You talk too much... Let me shut you up
Член од
4 септември 2007
Мислења
3.414
Поени од реакции
2.923
Па не ми е сеедно.... Мислам и од расположемие зависи.... Ако не сум расположена онака само ќе се насмевнам и ќе ги слушам што зборат али нема да обраќам многу пажња..... А ако сум расположена, не ми смета многу али ако може да се пројде без, тогаш супер :) Дозволувам се додека не почне да преоѓа во навреда, без разлика дали е само заебанција или не..... Нејкам да бидам намќор али.....
 

^рЕтАрДиРаН

error: Invalid Title
Член од
14 август 2007
Мислења
292
Поени од реакции
0
Кога сум расположен прифаќам сеир на моја сметка а некогаш и сам си правам. Ама кога не сум расположен знам и да избувнам и да чукам по сеирџијата.
 

kusi

glory for man utd
Член од
12 мај 2008
Мислења
295
Поени од реакции
3
охоооооо нема проблем за тоа он мене ја него и така иде тоа нема зошто да се лутиме сеа дури поинтересно е така :baeh:
 

Medea

Облинеса
Член од
25 април 2007
Мислења
2.973
Поени од реакции
3.269
Ооо, па и сама се реметам себе си за да смеам други...Секогаш; не ми пречи, но секако дозволувам само најблиските да учествуваат во тие зезанции, а други не, фала богу.
 

^Exotic^

Wanderstruck
Член од
25 ноември 2007
Мислења
5.969
Поени од реакции
1.060
И јас исто како Медеа.Колку да насмеам други и да се развеселие дозволувам сеир на моја сметка и поблиските да ме реметат колку им душа сака.Се разбира и јас истото го правам:helou:
 

Kvendolin

чупе од бурдите
Член од
24 март 2007
Мислења
1.003
Поени од реакции
75
Сам свој реметџија. Да, често правам шеги на своја сметка, не се лутам и некој ако направи на моја. :) :pipi:
 

CafeDelMar

Luminance
Член од
29 октомври 2007
Мислења
6.505
Поени од реакции
14.691
Најслатко ми е кога сама ќе се изреметам.Дозволувам да,но никој не успева така да ме насмее како самата:)

Дозволувам сеир само на луѓе што имаат таква умешност,има премногу досадни луѓе што немаат слух за сеир,но таквите брзо се откажуваат.
 

Shorty

Вансериски
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.277
Поени од реакции
1.496
Штом праем ремет на други, морам да дозволим и на мене да ми се прае ремет малце.
 
F

Foxy`BuTTerFLY

Гостин
ухуууууууу фаа богу дека дозволувам сеир на моја сметка, но се разбира со мера и граници. за се што ќе ги помине тие граници си кажувам дека е доста.
а најчесто си се реметам и сама себе.
 

Razor

u jelly?
Член од
26 јануари 2007
Мислења
2.543
Поени од реакции
167
правам,дозволувам да ми прават но до некој степен
 
A

Anck-Su-Namun

Гостин
Зависи како сум расположена. Ако расположението ми е на нула, знам да се налутам. А инаку да, дозволувам сеир на моја сметка.
 
Член од
9 ноември 2007
Мислења
9.327
Поени од реакции
1.334
Сеир мора да има....таков ти е животот...секој ден некој е на ред (без ред) да го ставиме во машината...
На своја сметка..зошто не..па понекогаш и сам си го започнувам сеирот...
 

MaRyJaNe-poison

Beauty in Black
Член од
11 септември 2007
Мислења
2.722
Поени од реакции
167
Дозволувам нормално. Убаво е понекогаш да прифатиш сеир на своја сметка доколку е до определена граница. Се разбира, не од секого.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom