Дозволувате ли сеир на ваша сметка?

Setsuko

Модератор
Член од
29 јануари 2006
Мислења
6.486
Поени од реакции
5.967
Па да... дозволувам но до определена граница, а штом се помине црвената линија избувнувам.
Посебно ако се исмејува нешто што ми е посебно важно.
 

Гижо

че о надрва
Член од
13 март 2005
Мислења
9.074
Поени од реакции
141
ако дозволиш да дојде до таа граница, сам си си крив
 

Wuppy

۞HyperBaby۞
Член од
22 мај 2006
Мислења
467
Поени од реакции
1
Па трпам ама нормално да се има осет малце со граница,а ако се претера пази се:)
 

The Mummy

The world is not enough
Член од
3 мај 2006
Мислења
5.415
Поени од реакции
181
Pa zavisi kako sum raspolozen vo momentot i normalno koj saka da si tera seir so mene.U sekoj slucaj tie sto me znaat ne se seirat mnogu so mene zasto znaat deka jas sum sampion na taa tema pa ne sakaat da se zameruvaat.Ama sepak dozvoluvam nekogas zasto glupo e pa i da si stalno negativno raspolozen i da se lutis.
 

Dark Angel

Unfaithfull to life...
Член од
14 јули 2006
Мислења
1.081
Поени од реакции
6
sekako, sekoj treba da dozvoli malce zaebancii na svoja smetka, ama toa zaebavanje da ne premine vo ponizuvanje, vreganje i pcuenje
 

Nina

Ange ou Demon
Член од
31 мај 2006
Мислења
1.256
Поени од реакции
4
walker_girl напиша:
Па да... дозволувам но до определена граница, а штом се помине црвената линија избувнувам.
Посебно ако се исмејува нешто што ми е посебно важно.
celosno se slagam so walker_girl i nemam nisto da dodadam.
 

^Capo^

Креативец во движење:)
Член од
18 февруари 2006
Мислења
2.752
Поени од реакции
285
Dozvoluvam so granica posle toa pleskam
 

ViRuS

ПрОвОкАтОр
Член од
20 август 2005
Мислења
2.048
Поени од реакции
21
не трпам воопшто сеири на моја сметка од страна на другите затоа што ниту јас не правам сеири на туѓа сметка! така да нема ни да дозволам!
 

*Smurfette*

He smurfs me, he smurfs me not
Член од
10 јуни 2006
Мислења
538
Поени од реакции
38
Па обично да, трпам. Некако сум таков карактер и допуштам такви работи а што е најлошо неможам ни да вратам на некого пошо несакам некој да биде навреден. Знам дека тоа не е Ок ама што да правам таква сум си ама сеа планирам да се сменам :)
 
¯

¯\_(ツ)_/¯

Гостин
Fantom_oh напиша:
во друштво појке терам сеир на моја сметка него на друга, за да нема љутковци
ti dokaza brat alal da ti e :)
:pos2: :pos2: :pos2:
 
Член од
30 јануари 2006
Мислења
137
Поени од реакции
0
Ne dozvoluvam mnogu seir na moja smetka a i taka toa retko se slucuva i ako se sluci toa ke bide zasto nesto epten glupo sum tresnal pa duri i ne se lutam na toa ako me zaebavat duri i mene mi e smesno, no sepak ne sakam za edna glupost cela vecer ili cel den da se zezat so mene, neka bide na kartko dodeka da se izmeeme.
 
Член од
18 јули 2006
Мислења
118
Поени од реакции
1
Normalno, ako pukas seir, treba da dozvolis i tebe da ti pukaat. Jas sum tezok seirdzija i trpam se dodeka ne pocne toa da e glavna tema i da premine vo navreduvanje
 

gad

Член од
10 мај 2006
Мислења
50
Поени од реакции
1
Лошото кај мене е шо појќе маам ошто пијам сеир, али кад је дошо добро дошо :helou: Не ми пречи бидејќи вака или така се смееме. Смеењето е ОК, па мислам дека сите сеирџии се весељаци. :pos::pos::pos:
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
па да ако треснам некоја глупост која и на мене ми е смешна да прифаќам,па дури и се шалам на своја сметка..ам ако се работи за нешто многу битно и сеирењето преоѓа во иронија и потсмев,тоа не го дозволувам...
 

SCORPIO__20

Your sex is on fire
Член од
1 февруари 2007
Мислења
4.380
Поени од реакции
71
imam drusto sto non stop 24/7 se remetme megu sebe za bilo sto :) ubavo e koga gledas nasmeani i srekni faci sekoj seir e vo 2 plan :))) idemo dalje
 

Kajgana Shop

На врв Bottom