Дозволувате ли сеир на ваша сметка?

TheMarchie

LeeLoo Dallas
Член од
26 јуни 2007
Мислења
10
Поени од реакции
0
:3: of course, najinteresno e na moja smetka da se zaebavam :) ama dobro da, se so svoi granici...
 
Член од
19 јануари 2006
Мислења
127
Поени од реакции
1
Не ми пречи да прават сеир со мене ,ама се додека не почнат да се мешаат работи кои се вон дозволенот ,на пр. за семејство ,работа , пријатели....
 
Член од
8 април 2007
Мислења
725
Поени од реакции
6
Oooo neka pravat kolku sakaat...najjako e site te dupcat ama psole i tebe ti e ubavo koga gi dupcis niv...taka da sala e dozvolena na moja smetka sekogas a duri i ja se priklucuvam na zaebanciite i bas e jako,,,inace e dosadno ako nema zafrkancii :))....do odredeni granici sekako :smir:
 
Член од
27 јуни 2007
Мислења
2.157
Поени од реакции
507
mozat da mi se seirat i da me zezaat samo luge koi i jas sum gi zezal(bliski luge)!a granicata moze da odi daleku!se dodeka nivnoto zezanje ne prejde vo navreduvanje!
 

Necrophilia

Find Prettys Womans from your city for night
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
понекогаш и сам си мавам сеир на самио себе, зависи од расположение.
 

burn84

Говорете Македонски
Член од
4 февруари 2006
Мислења
6.579
Поени од реакции
1.500
Без удиање сеири секојдневно животов ќе ни биде невероватно досаден.
Знам да пукам сеири а и прифаќам да ми пукаат мене коа ќе лупнам некој глупост-што често ми се дешава!:icon_roll
 

vlatkolik

~I'm busy U are UglY,Have a Nice DaY!!!~
Член од
17 мај 2007
Мислења
2.647
Поени од реакции
28
дададада сеир у неограничени количини на моја и туѓа сметка за идиотизмот што сме го учиниле но се со граници на нормала додека не премине во вреѓање на семејство пријатели или работи кои ми се драги во животот
 
Член од
22 јули 2007
Мислења
29
Поени од реакции
0
toa enormalno ama se vo granica normala bez navredi
 

sagaqua

Successful and Creative
Член од
23 декември 2005
Мислења
2.218
Поени од реакции
31
Се во граници на нормала...тенка е линијата меѓу сеир и потсмев, и не сите ја запазуваат:)
 
Член од
25 мај 2007
Мислења
6.662
Поени од реакции
947
Да,прифаќам сеир на моја сметка,пошто ипак таков сум удирам и јас сеир на некого:) Најповеќе мразам кога некои што сакаат да прават сеир на некому а на нив кога ќе им се прави сеир се лутат.. Е за таквите сум мајстор,ќе ги натерам да си одам дома порано:)
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.539
Поени од реакции
47.987
Прифаќам и тоа со меракsdСамо ради тоа што имам многу јаки ''повратни'' и многу ретки се приликите кога сум ''го јадел''
 
Член од
1 мај 2006
Мислења
371
Поени од реакции
2
Дозволувам ама да има граница. И не сакам сеир да ми прат луѓе што ако нив му се прај се лутата.
 

Rainbow^

Unknown
Член од
30 јули 2007
Мислења
34
Поени од реакции
0
Мене поинтересно ми е да се заебавам на моја сметка, отколку на сметка на друг...шо знајш како ке го сфати тоа, секакви ги има...:) Ама кога сум со блиските другари/ки се заебаваме на сечија сметка ,,без око да ни трепни" знајме дека никој никому нема да се налути...
 
К

Кнез Мишкин

Гостин
дозволувам сеир на моја сметка, ама во граници..., без зафракавање животот не е интересен...:vozbud:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom