Дневна доза сеир!

Дискусија во форумот 'Чек дис аут!' започната од TpH_Bo_OkO, 14 јули 2006.

 1. bucio

  bucio Урбан индијанец.

  Член од:
  8 јули 2008
  Мислења:
  15.333
  Допаѓања:
  6.901
 2. Elena62

  Elena62

  Член од:
  27 септември 2018
  Мислења:
  38
  Допаѓања:
  10
  And the awards goes to...
   

  Прикачени податотеки:

 3. Miss.Independent

  Miss.Independent Me,Myself & I

  Член од:
  26 јуни 2013
  Мислења:
  940
  Допаѓања:
  2.332
  Кога јутуб губи контрола, ја губи до крај :pos:
  upload_2018-10-8_19-32-8.png
   
 4. JagodicaBobica

  JagodicaBobica

  Член од:
  29 септември 2013
  Мислења:
  9
  Допаѓања:
  10
  Домачици, жени, краљици .... Што сѐ гази по земјава и гледа деца. zdk.png
   
  На Elena62, BilboBaggins и ЈуријАркадиевич им се допаѓа ова.
 5. Кеплер

  Кеплер

  Член од:
  14 јануари 2015
  Мислења:
  4.846
  Допаѓања:
  6.234
  sfetla.png
  Тоа е нивото на писменост.
   

Сподели преку: