Дневна доза сеир!

TpH_Bo_OkO

Трноризец
Член од
18 мај 2005
Мислења
11.537
Поени од реакции
878
Оваа тема ја правам за бркање сеир на све што мрда, така да прифатени се фотки и стории, бидете оригинални, на ова поле дозволено е и меѓусебно фаќање сеир(нормално со граница), така да, неморате за секоја фотка или друго парче што ќе ви падне при рака да отворате тема, туку може да го приложите тука.
Еве ја ќе почнам со розевата гаќа на еден наш “рап“ мутант:
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.184
Поени од реакции
34.407
Ова Угро е?
На Драги Шпага ми заличи... :pos:

Член на Титови леви сили беше, нели? :pos:
 

TpH_Bo_OkO

Трноризец
Член од
18 мај 2005
Мислења
11.537
Поени од реакции
878
Наградно прашање, зашто носи стално цвикери за сонце?
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
a so prael tipot vo momentot ko go slikale?
 

TpH_Bo_OkO

Трноризец
Член од
18 мај 2005
Мислења
11.537
Поени од реакции
878
Ти текнуе на оној типот од Old school филмот што начукан трчаше гол низ град? епа ете ти го одговорот:vozbud:
 
Ч

Чек Он Ит

Гостин
TpH_Bo_OkO напиша:
Наградно прашање, зашто носи стално цвикери за сонце?
:pos2::pos2::pos2:
A што е наградата ?
:pos2::pos2::pos2:

Иначе :pos2::pos2::pos2:
 

TpH_Bo_OkO

Трноризец
Член од
18 мај 2005
Мислења
11.537
Поени од реакции
878
Викенд за двајца кај Угро во гајба :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :vozbud: :vozbud: :vozbud:
 
N

NeMiRnA

Гостин
wooow podocnjak,aj da ne go komentiram ponatamu:vozbud: (od sto mu e podocnjakot)
 

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.493
Поени од реакции
183
TpH_Bo_OkO напиша:
Наградно прашање, зашто носи стално цвикери за сонце?
Затоа што има црни подочњаци. Леле подочњааак
 

Скулгрл

Queen of the superficial::..
Член од
17 јануари 2006
Мислења
5.059
Поени од реакции
69
Не ви заличува малце на Голум?Мене да. :nesum:
 
Член од
6 јули 2005
Мислења
2.932
Поени од реакции
9
Мислам дека овие гаќи биле бели но по грешка залетала некоја розева чарапа у машината. :))
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: imp

CuCeNcE

perfectly imperfect
Член од
19 јуни 2006
Мислења
1.878
Поени од реакции
7
sch00lGirL напиша:
Не ви заличува малце на Голум?Мене да. :nesum:
LoL!Стварно личи...Ја за поубав го сметав бе овој...Башка кај со тие подочњаци беее...ц.ц.ц.
 

JeCILaDy

Move Away
Член од
18 април 2006
Мислења
2.350
Поени од реакции
22
Леле ... се уплашив бе!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom