Дневна доза сеир!

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.702
Поени од реакции
27.646
Да не одам таму оф топик, а и си се умислила нешо интернет селебрити па не може да ти се прати приватна порака, или си ме блокирала или што знам.
Овде да ти објаснам
Oh sweet Moses, па сам рече дека си интелигентен бе срце :LOL:
Да де. Што има врска тоа?
Еве вака да ти нацртам пошо изглеа не сфаќаш.
Година и пол никој никому не вика интелигенцијо.
Ми се обраќаш ти мене така.
После еден саат Сајбер му се обраќа на друг со истиот збор.
Сајбер е климав карактер што лесно потпаѓа под други влијанија, сака да биде кул со изрази, копира други.
Сеа сфаќаш?
Сфаќаш ама не сакаш, јебига. Потпаѓаш и ти под некои општествено очекувани и/или егоистични норми :D

Оф леле и на овој не може да му се прати приватна порака, какви уфилмани ликови сте Боже Господе.
1603920993620.png

Види сега тебе сине да ти објаснам.
Дупли профил ми е. Седи мирен да не те дискариџнам, да плачеш пак по темите.
Вакви фори користат слабаци. Иам приметено, секогаш кога некој ја губи дискусијата со мене, вади некоја претходна ситуација во која он смета дека јас нешто сум бил понижен, победен во дискусија, вади приватни пораки и слично, па ја презентира како некаква шега. Тоа е очајно.
Иначе, не, не можеш да дискариџнеш, обични модератори немаат таква опција. Ама здравје ќе те стаат и тебе за некое време, остани у јакото друштво.
 
Последно уредено:
C

CoolIris

Гостин
Да не одам таму оф топик, а и си се умислила нешо интернет селебрити па не може да ти се прати приватна порака, или си ме блокирала или што знам.
Овде да ти објаснам

Да де. Што има врска тоа?
Еве вака да ти нацртам пошо изглеа не сфаќаш.
Година и пол никој никому не вика интелигенцијо.
Ми се обраќаш ти мене така.
После еден саат Сајбер му се обраќа на друг со истиот збор.
Сајбер е климав карактер што лесно потпаѓа под други влијанија, сака да биде кул со изрази, копира други.
Сеа сфаќаш?
Маче, ако сакаш да се допишуваш со мене, биди пофин и покултурен. Ароганцијата со која се обидуваш да ме шармираш, никако не ти иде во прилог. Видиш, јас пробав да остварам нормална комуникација со тебе (да го видам доброто во тебе, знам дека го имаш :) , ама ти и тогаш реши да изиграваш џек). Значи, смањи доживљај, спушти се на земја, па може да си разговараме. Јас ти стојам на располагање. Доста е со негатива, млад чоек, не е убаво така дечко.

П.С. Сајбер е баш кул лик!
Screenshot_20201028-223244_Chrome.jpg
 
Член од
18 јуни 2017
Мислења
387
Поени од реакции
265
:pos: :pos::pos::pos: nisto ne go naucila ksenija
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.819
Поени од реакции
80.325
И се посреќи на Бијонс.
Се појави старо видео - златен рудник за информации околу членовите на форумов.
Плус, Пеџа не е у администрација више.
Сега со Курлис или како и да се вика, ќе се смират и топофдворлд...
 
Член од
11 октомври 2010
Мислења
6.602
Поени од реакции
21.759
Денес дознав дека човек може да биде до толку ненормален и да нема попаметна работа, па цел ден дислајкови да ми става......психијатриски случај Sk 92.....500...ехееееј...замислете 5оо дислајка.
Немам зборови за вакви дебилни работи...па уште и модератор ....:tapp:
Душо, да ти каже модераторот како стојат работите.
Денеска си пиев кафенце на работа, си листав низ форумов и видов како Рик Утд е масакриран, сосема заслужено. Баш интересен генг бенг добил.
Пишав коментар во Фан Клуб Интер (ако воопшто знаеш од која држава е и во каков спорт се натпреваруваат) и ти ми ставаш рандом дислајк, иако самата знаеш дека ти немам стиснато такво нешто ако немало потреба а севкупно дали 5 дислајка ти имам дадено, а и онака ми беше на игнор подолго време.
Инспириран од масакрот на Рик, ветувам минус ќе те ставам до крајот на неделава. Работа и онака немам што да правам 8 саати, има да те минусирам додека не те снема од форумов.

Disclaimer : Jас мислам дека беа повеќе од 500, негде околу 700-800.
За денес толку, утре пак.
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
18.001
Поени од реакции
9.693
Душо, да ти каже модераторот како стојат работите.
Денеска си пиев кафенце на работа, си листав низ форумов и видов како Рик Утд е масакриран, сосема заслужено. Баш интересен генг бенг добил.
Пишав коментар во Фан Клуб Интер (ако воопшто знаеш од која држава е и во каков спорт се натпреваруваат) и ти ми ставаш рандом дислајк, иако самата знаеш дека ти немам стиснато такво нешто ако немало потреба а севкупно дали 5 дислајка ти имам дадено, а и онака ми беше на игнор подолго време.
Инспириран од масакрот на Рик, ветувам минус ќе те ставам до крајот на неделава. Работа и онака немам што да правам 8 саати, има да те минусирам додека не те снема од форумов.

Disclaimer : Jас мислам дека беа повеќе од 500, негде околу 700-800.
За денес толку, утре пак.
Види душо, еден совет вака мајчински да ти дадам...А да посетиш некоја психијатриска установа, не ќе да е лошо?
 

Диле Јоргачев

Одделение за заштита на народот
Член од
3 април 2017
Мислења
8.664
Поени од реакции
28.070
Види душо, еден совет вака мајчински да ти дадам...А да посетиш некоја психијатриска установа, не ќе да е лошо?
(n)(n)(n)(n)(n)(n)(n)(n)(n)(n)(n)(n)(n)(n)(n)(n)(n)(n)(n)(n)(n)(n)(n)(n)(n)(n)(n)(n)(n)(n)(n)(n)(n)(n)(n)(n)(n)(n)(n)(n)(n)(n)(n)(n)(n)(n)(n)(n)(n)(n)(n)(n)(n)(n)(n)(n)(n)(n)(n)(n)(n)(n)(n)(n)(n)(n)(n)(n)(n)(n)(n)
Автоматски споено мислење:

:sneaky:
 

Bitcoin

Член од
24 мај 2005
Мислења
5.530
Поени од реакции
13.903
Душо, да ти каже модераторот како стојат работите.
Да не прам драми, ама пријавен си нешто за закани итн итн.. Не ме интересира тоа, иако не е добро да се испраќаат закани по темава.
Дали на заебанција или не, ама лажно преставување модератор е забрането.

Тоа е се.

@pozdrav eden topol, форумскиот персонал можеш да го видеш овде.
 
Член од
11 октомври 2010
Мислења
6.602
Поени од реакции
21.759
Да не прам драми, ама пријавен си нешто за закани итн итн.. Не ме интересира тоа, иако не е добро да се испраќаат закани по темава.
Дали на заебанција или не, ама лажно преставување модератор е забрането.

Тоа е се.
Закани. :pos:
Кој закани бе дај да видиме. Сум се заканил дека ќе и ставам 9000 дислајкови?
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.702
Поени од реакции
27.646
Дали на заебанција или не, ама лажно преставување модератор е забрането.
Топлиот поздрав самата го нарече модератор, пошо... пошо... пошо е топол поздрав и малку и се смешале работите во главата, ништо неочекувано, нормална и секојдневна појава кај оваа индивидуа.
Така да одговоров „да ти каже модераторов нешто“ е многу соодветен и не треба да се земе како лажно претставување.
 

Диле Јоргачев

Одделение за заштита на народот
Член од
3 април 2017
Мислења
8.664
Поени од реакции
28.070
Да не прам драми, ама пријавен си нешто за закани итн итн.. Не ме интересира тоа, иако не е добро да се испраќаат закани по темава.
Дали на заебанција или не, ама лажно преставување модератор е забрането.

Тоа е се.

@pozdrav eden topol, форумскиот персонал можеш да го видеш овде.
Let3 е модератор?
Ц ц ц ц ц ц
Aj akone i Wmro dagi vraTime?
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom