Elena62
Последна активност:
10 мај 2019
Член од:
27 септември 2018
Мислења:
46
Допаѓања:
13
Поени од трофеи:
15

Следачи 1

Сподели преку:

Elena62

Последна активност:
10 мај 2019
  1. Darko58
   Darko58
   Zdravo Elena procitav na forumot deka imate smetka na Payoneer. Probav i jas da napravam no mi pobaraa smetka od banka vo mojata drzava i site podatoci za mojata smetka(IBAN, SWIFT, ime na bankata itn). Me interesira sto se mu isprativte za da vi odobrat primanje na pari bidejki nesum siguren dali e dozvoleno da ja mesham bankata. Ti blagodaram odnapred.
   1. Погледнете ги претходните коментари...
   2. Elena62
    Elena62
    И плус прикачи скен од пасош или лк
    18 октомври 2018
   3. Elena62
    Elena62
    Ова го напишав и на темата.. не знам зошто се сомневаш дали било дозволено или не.. такви се правилата.. ја само за тој начин знам.. позз
    18 октомври 2018
   4. Darko58
    Darko58
    Ti blagodaram Elena :)
    23 октомври 2018
  2. mmafighter
   mmafighter
   Уффф статива мала плата за таму мислев дека е барем 1500 долати па нагоре сепак фала ти за инфо, ти аплицираше ли за на брод??
   1. Elena62
    Elena62
    Се уште не сум аплицирала, само се информирам тука на форумот ☺️
    3 октомври 2018
    На mmafighter му/ѝ се допаѓа ова.
  3. mmafighter
   mmafighter
   Zdravo Elena procitav na forumov deka si rabotela vo Qatar, pa me interesira preku agenija zamina ili direktno aplicirase online na rabotnoto mesto? I dali imas nekakvo info za security guard za vo Qatar? Ti blagodaram odnapred pozdrav :)
   1. Elena62
    Elena62
    Здраво, бев преку Коузон, немам некое конкретно инфо за обезбедување, платите варираат од компанија до компанија, знам дека Мериот и Риц Карлтон даваат најголеми плати (околу 750 евра за влезна позиција и 1000 за супервизор) има еден сајт catererglobal.com таму можеш да провериш за обезбедување во хотел :)
    2 октомври 2018
 • Вчитување...
 • Вчитување...