Дискотеки VS. градски парк

Член од
16 февруари 2006
Мислења
2.830
Поени од реакции
19
simonce* напиша:
za diskotekite se razbira...ne sum od toj tip da sedam u park na treva i da pijam ko neandrtalka...mislam HELLO!
:pos::pos::pos: Неандерталка викаш а ?????како пиат тие ај кажи ми???
 

asterix_m

Регулатор
Член од
19 април 2006
Мислења
2.765
Поени од реакции
33
Слушам Трифун ќе ги дислоцирал а таму ќе гредел забавен парк
 
Член од
16 февруари 2006
Мислења
2.830
Поени од реакции
19
ќе ГИ дислоцира??? што ке дислоцира....дискотеките ???
 

asterix_m

Регулатор
Член од
19 април 2006
Мислења
2.765
Поени од реакции
33
DuFFy напиша:
ќе ГИ дислоцира??? што ке дислоцира....дискотеките ???
Да, на местото кај што се сега летните дискотеки сака да прави забавен парк, а овие се планира да бидат дислоцирани кај новата сала што се гради
 

Boomerang

Немој CTRL+W.
Член од
18 јуни 2006
Мислења
3.709
Поени од реакции
809
asterix_m напиша:
Да, на местото кај што се сега летните дискотеки сака да прави забавен парк, а овие се планира да бидат дислоцирани кај новата сала што се гради
Да , да и ја прочитав тоа. Кај шо се гради новата сала кај Палас ќе има комплекс дискотеки , а сеа кај шо се дискотекиве ќе се рушат и ќе се праи нешо као АКВА ПАРК ( као шо има у Софија , Солун .... ) па да се надеваме дека ова ќе биде готово за едно 10 години :pos2:
 

Гижо

че о надрва
Член од
13 март 2005
Мислења
9.074
Поени од реакции
141
да го цитирам водкамикс

"да неможе човек ни пешки на раат да отиде до дискотека" :))))

малце подалеку да ги ставеа ебаго
 
Член од
10 август 2006
Мислења
178
Поени од реакции
2
Гижо напиша:
да го цитирам водкамикс

"да неможе човек ни пешки на раат да отиде до дискотека" :))))

малце подалеку да ги ставеа ебаго



DADA moze da gi stai na ZAJCEV RID.ebate toa skapanite gradonacalnici.
 

Стеф:]

стифлер
Член од
27 јануари 2007
Мислења
1.938
Поени од реакции
3
dokolku ze zeme izbor pomegu diskoteki i park.najdobro e da se odlucis za diskoteki :party3::music3:
 

Ivy_K

/
Член од
29 мај 2006
Мислења
1.206
Поени од реакции
16
Zavisi nekogas sakam bas onaka na treva vo parkvce da se zasedam no i nekogas pa i da se doteram :):) i da se izurakam i iznaigram u disko:):)
 

Точкест

I'm Awesome
Член од
25 јануари 2007
Мислења
7.641
Поени од реакции
456
Летно време во парк со точак и пиво, ммммммм најдобра комбинација а у дискотека да ме бира тој пред врата ко зрел бостан не фала. Има едни стихови од една песна
Доаѓаме у парк наоѓаме пријатели
почеток муабет и конзумираме алкохоли
во доволна количина за да не се оштетиме
па одиме наоколу малку да прошетаме
 

SCORPIO__20

Your sex is on fire
Член од
1 февруари 2007
Мислења
4.380
Поени од реакции
71
se vo svoe vreme :) letnite shemi se po gradskiot park a zimata te navlekuva na setnja i zurka vo diskoteki
 
Член од
8 февруари 2007
Мислења
1.968
Поени од реакции
43
секој има право на свој избор.никогаш не сум седела во парк не знам можда би ми било забавно.по дискотеки не ми се иде многу многу тоа ти е стандардна шема на сепаре се шлапаат и драпаат/а тоа може да го праат на друго место/,на шанк си маваат флаши од глава и му раскажуваат на шанкерот/ко он да е таму да ги слуша нив/ за нивната пропадната врска, а на подиум некои што само ги клатат главите ко на час по физичко у осмолетка мислат дека денсаат???????????? е па сеа остана само една опција што не е спомната а тоа е на кафе со тивко музиче у позадина за да моеш да си напраиш муабет
 

Скулгрл

Queen of the superficial::..
Член од
17 јануари 2006
Мислења
5.059
Поени од реакции
69
кики напиша:
секој има право на свој избор.никогаш не сум седела во парк не знам можда би ми било забавно.по дискотеки не ми се иде многу многу тоа ти е стандардна шема на сепаре се шлапаат и драпаат/а тоа може да го праат на друго место/,на шанк си маваат флаши од глава и му раскажуваат на шанкерот/ко он да е таму да ги слуша нив/ за нивната пропадната врска, а на подиум некои што само ги клатат главите ко на час по физичко у осмолетка мислат дека денсаат???????????? е па сеа остана само една опција што не е спомната а тоа е на кафе со тивко музиче у позадина за да моеш да си напраиш муабет
Во кое диско се прави тоа што го спомна?Си видела?
Јас имам баш спротивен впечаток.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom