Дали лепите постери во вашата соба?

Член од
30 декември 2008
Мислења
131
Поени од реакции
20
Никогаш не сум ги сакал постерите(посебно кога собата доби убава тиркизна боја).Жал ми е да си го уништувам sидот на тој начин.
 

рок-кејт

незгодна ко кратко ќебе!
Член од
22 мај 2007
Мислења
1.024
Поени од реакции
70
имав постери и по ѕидови и по шкафови и по фиоки и по врати, ама сега моиве ми ја средија собава, ми ја офарбаа плава ( ко шо сакав ) и сеа жал ми е да си ја упропастувам собата со постери .. иам на вратата само еден однадвор ставено и три одназад на вратата и то е се,... ( па малку е за разлика од то шо имав над 40 постери залепено):toe::smir:
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.543
Поени од реакции
42
Немам ни еден,а не ни сакам да имам,грдо ми е тоа.
 

buba18

God is a DJ
Член од
8 јануари 2009
Мислења
358
Поени од реакции
10
porano imav mnogu.na edniot zid imase moi posteri a na drugiot na brat mi:wink:
 
Член од
27 ноември 2007
Мислења
619
Поени од реакции
45
Да имав постери, од Мајкл Џордан, спајс грлс и Мика Хакинен. Имав и уше катаљон други шо уште ми стојат у папка една, пошо као мал по домма ми се врткаат секаков вид списанија, од лепота и здравље, доктор у кучи, фхм,цкм,плејбој,ок,браво(од браво и мисе сите псотери од времето на спајсици и бекстрит).
 

Јунајтед

Indifferent
Член од
5 јануари 2009
Мислења
3.974
Поени од реакции
1.622
Не,не лепам постери.После на ништо не личи собата :nenene:
 

апец

Јувентус фан
Член од
5 декември 2007
Мислења
1.083
Поени од реакции
60
Еднот зид ми е со Јувентус постери а на другиот имам голем постер од Грујо и Карта на Македонија и знаме од ВМРО
 

Annabel

Неутрална*
Член од
18 декември 2008
Мислења
1.298
Поени од реакции
183
Веќе не,детска работа ми е таа :wink:
 
Член од
24 октомври 2008
Мислења
328
Поени од реакции
5
Имам два постера во соба од Барселона не дека јас сакам туку заради брат ми иначе глупа рабата ми е лепењето постери.:wink:
 

Cruela DeVill

THE BEST DAMN THING
Член од
15 август 2008
Мислења
222
Поени од реакции
14
лепев...ама летово ја средив детската и ми ги исфрлија постерите така да...сеа нема ништо на нив( ама во боја се)
 
С

Спенсер

Гостин
пред 4 години ги залепив, и уште стојат:vozbud: коли,пеачи/ки,фудбалери.
 

m.marko21

-STR8-
Член од
16 мај 2008
Мислења
1.177
Поени од реакции
75
Аха лепам зошто многу се големи ѕидовите од собата и само бело да гледам :nenene: вака малку разновидно :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom