devojka111
Поени од реакции
148

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • :helou: Здраво, како си? Помина многу време, напиши како си поминуваш! Биди поздравена и додека чекам уште некој збор од тебе ти посакувам убави моменти што и да правиш.:smir:
  Благодарам и на тебе за твоето внимание! Добрите пријатели не се забораваат. Среќни празници и се читаме догодина!:smir:
  Во најубавите моменти кога насмевка го краси твоето лице, посаканите желби нека ти се исполнуваат една по една, онака како што ќе посакаш! Биди се така среќна и насмеана и уживај во секој миг од животот! СРЕЌЕН РОДЕНДЕН devojka111!
  Охоо, брз одговор :). Мислев ќе треба да почекам неколку недели :).
  Јас, назад на факултет. Поголемиот дел од времето не прам ништо, пошо сум апсолвент :).
  Ти како си ? Уште си на работа на истото место ?
  Зато и ти пишав ... да не се заборајме ! :)
  Ти благодарам! Повели на торта! И твојот ден нека биде онаков каков што ти посакуваш! :wink: :smir:
  Па и заслужуваш малку опуштање, а и добро искористи го! Јас сеуште не сум почнал да работам, ќе почнам за 1 час. Ти завидувам на сработеното :) :smir: . Се шалам! Инаку добар сум. Биди поздравена и уживај во денот! :smir:
  :smir: Едно цвеќе за да те потсети на миризливата пролет, која овие денови ладното време не ни дозволува да ја осетиме.
  Е па супер, мило ми е бидејќи си успеала да се одмориш од работата. И јас како што ти реков бевме кај другарот на викендица со скара, густи сок (абе не пијам :) ) и супер беше, времето послужи, супер. Биди ми поздравена и остани долго вака позитивно настроена и совладувај ги обврските успешно. :smir:
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom