Дали желбата за анален секс кај мажите ги прави хомосексуалци?

Dolphin

Pirate of the Caribbean
Член од
3 март 2005
Мислења
1.296
Поени од реакции
57
При орален секс, ви ја става само горната третина (фаланга) од нејзиниот прст во газе, го витка нагоре и масира простата... невидено јака ејакулација!!!


Р.Ѕ. Али, признавам шубе ми е, и ретко ова...
 
Член од
19 април 2005
Мислења
1.806
Поени од реакции
75
Dolphin напиша:
Р.Ѕ. Али, признавам шубе ми е, и ретко ова...
Е, уште шубето да го објасниш лепото, и да се легнам на раат. Плиииз!
 

Toreador

Spectacular Apocalypse
Член од
24 јуни 2005
Мислења
3.374
Поени од реакции
48
strumics напиша:
Јас сум имал искуство со женски прст во мојот анус.И не сум хомосексуалец и не сум ни помислил да имам такво нешто со машко.А ме запали стварно.Ми се случи ептен неочекувано тоа.
Deluxe masaza! :je: :je: Maskata G-tocka se naoga vo anusot! :je:
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.191
Поени од реакции
34.425
Allita напиша:
Јас мислам дека мажјак кој сака анален сех со женка нема хомо нагони, тоа е само подруг филинг...а оние мажјаци кои сакаат девојките да им пенитрираат во гз е друга работа...пенетрацијата на мажјаците во гз доведува до посилна ерекција и ејакулација...еве тоа може да ви потврди Маце и да ви каже нешто повеке, а може и Долфин штом го има тоа искуство...но не мислам дека тие мажјаци кои сакат тоа да им го прави женско сакаат истото тоа машко да им го прави и тоа е ги прави хомо...јас еве имам едно прашање до Маце...Дали е ист анален сех со женка и со маж? Од тоа можете да заклучите нешто...:coffee:
:eek:ftopic: Честито за кирилицата, стварно да му е мерак на човек да чита вакви постови. :wink:

Инаку, се слагам во целост, ама тоа со прстот во шупче се однесува (најверојатно) на мажите што секогаш сакаат да „играат” така. Не верувам дека ако случајно им се случи еднаш би ги направило хомосексуалци... Нели, од еднаш не се станува педер! :wink:

Toreador напиша:
Deluxe masaza! :je: :je: Maskata G-tocka se naoga vo anusot! :je:
Тебе те масирале, сам си се масирал, или од што си слушал други како зборат?
 

astrion

REBEL
Член од
15 ноември 2005
Мислења
792
Поени од реакции
18
Абе деца млади :kajg: вие педер не сте виделе изгледа,абе има еден кај нас ка ке се опие жените ги паде од масата нејќе да ги види а темата ви е стварно без веза,јас шо сакам ке си правам со мојта женска,ако сум педер шо има со жени да се дружам , а горе темата повеке има врска со доминација и подложеност колко шо се разбирам од сексологија,ако неккој сака страп он секс не е педер,едноставно сака женската да го доминира,а педер нема врска со тоа,педер си е педер сака маж да го еба,да му го пуши и ај не се правејте демек не знаете,шо има нејасно тука.Сум имал пенетрација со женска vo gzeto:icon_lol: потесно поубаво,само треба да си најдете и жена шо сака да експериментира.
 

Toreador

Spectacular Apocalypse
Член од
24 јуни 2005
Мислења
3.374
Поени од реакции
48
Acid напиша:
Тебе те масирале, сам си се масирал, или од што си слушал други како зборат?
ne be pa ti :pos: :pos:

Toa se vika DeLuxe masaza. Dodeka ti go pusat, so prstot kako sto rece delfin pogore se stimulira maskata g-tocka. DeLuxe masaza. :)

EDIT: A dali sum probal takvo nesto, seuste ne :D
 
Член од
6 февруари 2005
Мислења
9.722
Поени од реакции
248
Некни поминував покрај еден салон за масажа и видов "Massage deluxe". Си реков - дај да прашам дали ти пикаат прст у дупе додека те масираат ама си реков - ај нема смисла...
 
Член од
17 август 2005
Мислења
1.410
Поени од реакции
23
ко што знам јас,машкоите го прави хомосекслулци нивната преодреденост према својот пол,а не начинот на кој што сакаат да...водат љубов:)
 

Allita

Слика има тон нема
Член од
7 декември 2005
Мислења
2.184
Поени од реакции
12
Acid напиша:
:eek:ftopic: Честито за кирилицата, стварно да му е мерак на човек да чита вакви постови. :wink:

Инаку, се слагам во целост, ама тоа со прстот во шупче се однесува (најверојатно) на мажите што секогаш сакаат да „играат” така. Не верувам дека ако случајно им се случи еднаш би ги направило хомосексуалци... Нели, од еднаш не се станува педер! :wink:
:eek:ftopic: Фала ... немам навика да менувам бидејки сурфам во мегувреме и некако морам се тоа да правам, ама еве ветувам дека ке се потрудам... :)

не се станува ниту од двапати ниту од трипати ниту од повеке пати хомо ако тоа го прави девојка...ако тоа ти причинува задоволство фурај си таков филм...
шубе може да настане ако почнат да те привлекуваат мажи како појава и се друго, не е до дупчето работата...:icon_lol:
 
Член од
24 април 2005
Мислења
32
Поени од реакции
1
Не ми е пријатно да имам нешто во задникот. Сигурно знаете како е ко ке се покакаш ,а предходно те болел многу стомакот. Е да ти влези нешто во задникот е токму обратно од какане :)
 
Член од
14 јули 2005
Мислења
2.128
Поени од реакции
41
Allita напиша:
шубе може да настане ако почнат да те привлекуваат мажи како појава и се друго, не е до дупчето работата...:icon_lol:
Егзакли, бејб. Оној момент кога ќе почнеш да се палиш на истополови створења, е the moment of truth.
 

cyberlady

стара чупа
Член од
2 ноември 2005
Мислења
329
Поени од реакции
11
Не ги прави хомосексуалци. Анален секс можеш да имаш и со девојка. Јас би можела да Те издупам во газето.
:)
 
M

MIL

Гостин
Ne sekoj decko saka ili sonuva za analen tvrdam a i drugo ne mi e jasno od kade toa so homoseksualnosta pa zadnici imaat i zenite i mazite so ima toa veze :vozbud:
 

Apokalipto

Tredici
Член од
4 март 2007
Мислења
15.576
Поени од реакции
2.585
Хмм... мислам не се до оној момент кога мажот ќе посака сексот да биде во неговиот анус.
 
Член од
25 март 2009
Мислења
22
Поени од реакции
0

Kajgana Shop

На врв Bottom