Дали желбата за анален секс кај мажите ги прави хомосексуалци?

Devilish Angel

Лошотија по потреба
Член од
7 мај 2005
Мислења
1.451
Поени од реакции
18
Бидејќи ја отворија темата дали и колку жените сакаат анален секс, јас би ги прашала мажите Дали нивната желба или потреба како сакате наречете ја, за анален секс, значи и дека имаат хомесексуални нагони?
 
Член од
14 јули 2005
Мислења
2.128
Поени од реакции
41
Хмм...
Мислам дека нема никаква врска со хомосексуалноста. Веројатно различноста од нормалниот секс е она што е запаливо кај аналката, исто како свршувањето во/на разни други места, триењето на пенисот од градите и сл. Дефинитивно газето на девојката е фетиш кај машките, и мислам дека оттука доаѓа желбата за анален секс, а не од скриени хомосексуални склоности.
 

StormAngel

Stormology
Член од
22 јануари 2005
Мислења
5.059
Поени од реакции
244
Ни под разно.
Едно е на женско да и бараш анален, а сосема друго онаквото на оние.
Не знам дали ме сфаќаш, ама ако случајно има машко кое што бара анален секс од девојка воден од хомосексуални побуди, на крајот ќе заврши геј или пак би у најдобар случај.
Што знам, барем кај мене не е од хомосексуален разлог тоа да побарам анален секс од жена, иако ретко ми се случува и да побарам.
И тако то...
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.191
Поени од реакции
34.425
Ни под разно. Ти прво кажи ми зошто мислиш дека желбата за анален хетеросексуален секс не прави хомосексуалци, па после ќе ти реплицирам.

Во ред?
 

StormAngel

Stormology
Член од
22 јануари 2005
Мислења
5.059
Поени од реакции
244
Уз курац све бе, го истоветија зборот гз со зборот хомосексуализам.
Не се шалам, ако подобро размислите, вака испаѓа.
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
Исто ко да поврзуваш лапање и хомосексуалност. Глупости.
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.191
Поени од реакции
34.425
Ајде Девилиш, со нетрпение очекувам реплика од тебе и од твојот „анти-мен” тим на чело со Форџн.

Знам дека она те нас'скала да ја отвориш темава. Признај! :wink:
 
Член од
6 февруари 2005
Мислења
9.722
Поени од реакции
248
Зависи од видот на задник којшто го посакуваат. :wink:
 
Член од
6 февруари 2005
Мислења
9.722
Поени од реакции
248
Мистичен напиша:
Мислиш на тртлест или спуштен?
И на таа биполација ама и на ”женски” (мазен) и ”машки” (влакнест - освен издепилишан с’с Вит) :lol:
 

OBDN

Ходајучи Вујаклија
Член од
25 јули 2005
Мислења
1.456
Поени од реакции
32
A zoshto vie pretpostavuvate deka Devilish mislese na stavanje, a ne i na primanje?
Ima maski so si obicaat prste u prostata -- homoseksualci ili ne?:)

Ah be nenormalni
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.191
Поени од реакции
34.425
OBDN напиша:
A zoshto vie pretpostavuvate deka Devilish mislese na stavanje, a ne i na primanje?
Ima maski so si obicaat prste u prostata -- homoseksualci ili ne?:)

Ah be nenormalni
Незнам за другите, јас не сакам ништо во мојот гз. Знам дека Долфин ќе ме нападне (пошто сигурно он пробал, зошто нели - се пробал), ама мислам дека тие што уживаат додека парнерката им пика прсте во шупче имаат хомосексуални нагони.

Нагоните ќе се зголемат, значи ќе мора да се зголеми и „надразнувачот”. Прстето нема веќе да ги задоволува, па ќе побараат нешто поголемо.

Значи анален хетеросексуален секс - во никој случај не значи хомо нагони.

Секс со прст во г'зе - хомо нагони.
 
Член од
19 април 2005
Мислења
1.806
Поени од реакции
75
OBDN напиша:
A zoshto vie pretpostavuvate deka Devilish mislese na stavanje, a ne i na primanje?
Ima maski so si obicaat prste u prostata -- homoseksualci ili ne?:)

Ah be nenormalni
Тачно. Братот на една моја друшка од Грција (што ќе рече и он е грчак) се разведе од женичката оти нејќела да му учинуе. Јашта.
 
Член од
6 февруари 2005
Мислења
9.722
Поени од реакции
248
Acid напиша:
Секс со прст во г'зе - хомо нагони.
Е многу џенерално го кажа ова. Што се деси ако некоја девојка несакајќи му брца средно прсте у шупак? Несајајќи станува хомич? :lol:
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.191
Поени од реакции
34.425
Macedalien напиша:
Е многу џенерално го кажа ова. Што се деси ако некоја девојка несакајќи му брца средно прсте у шупак? Несајајќи станува хомич? :lol:
Не реков за несакајки и за еднаш... Реков за тие мажи што уживаат во тоа, прочитај што имам пишано погоре.

Acid напиша:
ама мислам дека тие што уживаат додека парнерката им пика прсте во шупче имаат хомосексуални нагони.
Видиш? :wink:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom