Дали желбата за анален секс кај мажите ги прави хомосексуалци?

Dolphin

Pirate of the Caribbean
Член од
3 март 2005
Мислења
1.296
Поени од реакции
57
Garfield напиша:
Воа, после ќе рече некој и ќе генерализира дека аналките не ги праеле мжејте дерпиња, а ваму Долфин и Торчо се размуабетиле за масажи, анални масажи со пикање прсти во чмар и тн. брееј шо се има на свето и веко :) :) :)!
Сакаш да кажеш дека ниедна до сеа што ти го дудлала не ти ја измасирала простатата?
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Mi go dudlala, ama ne mi masirala prostata, my ass is sacred, like the sacred cow, some things are better left alone never to be touched! Еxcept wiping it!
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.200
Поени од реакции
34.434
pearl напиша:
Хехехе, дали јас тоа гледам тука дека на некого дури и rim job доживување му се пружило :icon_roll :wink: :wink:
Не верувам! Дури и да станува збор за Долфин! Rim Job е премногу! :)
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Не би рекол, се е можно кога мистер 39 е во прашање :) :)!
 
Член од
6 февруари 2005
Мислења
9.722
Поени од реакции
248
И сеа што заклучивте? Сакате ”позадински стимул” додека бутате у рупица? И, доколку сакате, дали тоа ве прави хомосексуалци? Ајде испуштете се - сакам да знам со кој си имам работа и да си припремам терен пред да дојдам :pos:
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
my ass is sacred, like the sacred cow, some things are better left alone never to be touched! Еxcept wiping it!
Да појаснам, во случај некој да заборави, да потсетам.
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
Еј, па дури и некој да сака анално уживање, и се додека сака девојка да му го приуштува тоа, сеуште нема хомосексуални склоности. Не ја поврзувајте хомосексуалноста со аналното уживање, поврзувајте ја со уживањето со партнер од ист пол, било да е анално, вагинално, орално...ем ај рајт?:icon_roll
 
Член од
19 април 2005
Мислења
1.806
Поени од реакции
75
Macedalien напиша:
И сеа што заклучивте? Сакате ”позадински стимул” додека бутате у рупица? И, доколку сакате, дали тоа ве прави хомосексуалци? Ајде испуштете се - сакам да знам со кој си имам работа и да си припремам терен пред да дојдам :pos:
Мацо, доваџај! Теренот ти е припремен - ама не знаеш колку.
Независно од сексуалните ориентации (или дисориентации) некои луѓе си имаат морални обврски и дадени завети. А, зборот си е збор, нели? :icon_cool
 
Член од
9 септември 2005
Мислења
81
Поени од реакции
3
Сексуални игри меѓу партнери од ист пол најчесто во периодот на адолесценцијата,не ги прави истите хомосексуалци :)

Мистичен напиша:
Еј, па дури и некој да сака анално уживање, и се додека сака девојка да му го приуштува тоа, сеуште нема хомосексуални склоности. Не ја поврзувајте хомосексуалноста со аналното уживање, поврзувајте ја со уживањето со партнер од ист пол, било да е анално, вагинално, орално...ем ај рајт?:icon_roll

Ахм.
Јас сум либерална,се дозволувам :)
 

RaGeAnGeL

KiCk AsS
Член од
23 јануари 2005
Мислења
930
Поени од реакции
7
Devilish Angel напиша:
Бидејќи ја отворија темата дали и колку жените сакаат анален секс, јас би ги прашала мажите Дали нивната желба или потреба како сакате наречете ја, за анален секс, значи и дека имаат хомесексуални нагони?
pamtish pred 2 god edno rano sabajle ko praevme muabet na ova tema sajber?:))))

jas vikam DA i tocka!
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Токму така, ако ти не се рескаш в газо не треба да мислиш дека сите шо се рескат, а се мажи, имаат хомосексуални нагони. Јас знам една која обожава в газо, преферира така.
Јебига рејџ, малку аргументирање не ќе да е на одмет.
 

RaGeAnGeL

KiCk AsS
Член од
23 јануари 2005
Мислења
930
Поени од реакции
7
Мистичен напиша:
Да аргументираше барем малку онака?
:)

so ima da se argumentira be logika e vo prashanje...analen sex se znajt koj imat i koja e razlikata megu hetero sex i gay sex...gaz depiliran e gaz depiliran jas gla secam deka ako ti gi vrzam ocite i go zakacis kaj Jovan i kaj mene ti razlika nema da osetish ....me svati ili sakas ushe da mi ti arumentiram:)))))))))))
 

Kajgana Shop

На врв Bottom